Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Angel Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet

Angel Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet

Angel Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia

Angel Aqua Chic marki Thierry Mugler to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Angel Aqua Chic został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutami serca są różowy pieprz i bławatek; nutami bazy są paczula i wanilia.

Cytryna Amalfi

Różowy pieprz Bławatek

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Angel Aqua Chic by Thierry Mugler.

Angel Eau de Toilette
So Elixir Bois Sensuel

Angel Aqua Chic Recenzje Perfum

chjena
chjena

To niesamowite, że można stworzyć taką paczulę, która nawet pozbawiona charakterystycznego dla flagowego produktu marki towarzystwa dalej będzie głośno krzyczeć, że jest muglerowska. Przecież w Angel Aqua Chic nie ma nic z gourmandu, zabrali miód, czekoladę, praktycznie wszystkie słodkie owoce, a mimo to otwarcie perfum jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z krewnym Angela EDP, bo jeśli chodzi o konotacje z wersją EDT to już właściwie mamy tu rodzeństwo.

Wersja EDT została odchudzona w porównaniu do EDP, ale na pociechę zostawili jej praliny, flanker Aqua Chic już całkowicie opróżnił swoją szufladę ze słodyczami, zostawiając tam tylko to co niezbędne dla letniego orzeźwienia: cytrusy i szczyptę różowego pieprzu. Bławatek też nie znalazł się w bukiecie nut przypadkowo, w moim odczuciu nadaje kompozycji taki polny charakter, jest w tym trochę wspomnień z wakacji spędzanych na wsi, choć nie wiem, czy tego typu skojarzenia zbieżne są z wizerunkiem kreowanym przez Muglera - i cóż z tego! Według mnie jest bardzo sympatycznie, trochę uszczypliwie i wibrująco, ale rola letniego świeżaka na angelowskiej paczuli odegrana wręcz oscarowo.

Czekam tylko na jakiś ostatni skok temperatur tych wakacji, bo chciałabym przetestować Angel Aqua Chic globalnie w upał, choć wszystko niestety wskazuje na to, że dopasuję go do już nieco jesiennego powietrza...

perfumeholic88
perfumeholic88

Ciągle nie mogę się przekonac do klasycznego Aniołka natomiast wersja Aqua Chick podbiła moje serce, ten zapach pięknie się mnie układa typowo muglerowską paczulą z dodatkiem kwaśnawej cytryny i odrobiny różowego pieprzu. Ta mieszanka sprawia, że zapach jest nietuzinkowy i intrygujący. Nie zamęcza słodkościami, bo w ogóle prawie tu nic słodkiego nie wyczuwam i w sumie to dobrze, bo nie zawsze mam ochotę pachnieć ´´jadalnie´´ . Zapach w mojej ocenie jest lekko drapieżny, ale też kobiecy i świetnie sprawdza się na lato. Muszę mieć flakonik dla siebie!

siemka2
siemka2

Dziwny i krótkotrwały. Coś mnie w nim denerwuje...nie wiem, czy to nie jest paczula. Są zapachy, gdzie nie mogę jej znieść...Kupując go poczułam gumę balonową, ale na skórze rozwija się jakoś wkurzająco. No i po około 2 godzinach nie ma po nim śladu.

amanda
amanda

Pierwsze wrażenie po kilku , kilkunastu minutach ..to Angel dla niecierpliwych czyli tych , którzy nie chcą poczuć słodkości karmelowo czekoladowo miodowych , ni owej słynnej już nuty dla wielu kojarzących się z czymś nieprzyjemnym , wykraczającym poza nasz byt na ziemii , że tak łagodnie to nazwę (choć ja w klasyku najbardziej lubię tę nutę ).
Dalsza część przypomina mi jak nic Angela Sunessence z gamą zielnych nut tylko tutaj w łagodnym wydaniu ...ale to już było chciałoby się powiedzieć ...
Angel Aqua Chic to połączenie obu tych zapachów ... tylko całe szczęście nie ma w nim wodnych nut , bo już się obawiałam ,że w tym wydaniu Angel się wykąpie i straci swój urok , ale nie ..on dalej trzymie fason jak to gwiazda.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Cienias
Skuszona slowem Aqua postanowilam sprobowac nowego zapachu Muglera.
Nie mam pojecia dlaczego zapach posiada w nazwie slowo kojarzace sie z zapachem wodnym, poniewaz sam zapach to wiercacy w nosie szypr i basta.
Do tego rozwodniony i cholernie nietrwaly - 2 godziny po nalozeniu ledwo go czuc.
Butelka to dodatkowa kompromitacja, bo wyglada jakby ja ktos zanurzyl w bezbarwnym lakierze do paznokci i posypal stluczona bombka choinkowa.
Pan Mugler poszedl na latwizne jakiej malo; wypuscil zapach o trwalosci taniego dezodorantu do ciala o nazwie nie majacej nic wspolnego z zapachem wodnym i opakowal to w obrzydliwie droga, wiejaca tandeta butelke.
Nie slyszalam nigdy o bardziej nieetycznej metodzie wyludzania pieniedzy.
Moja mala flaszka stoi aktualnie w toalecie pelniac funkcje odswiezacza po odbyciu czynnosci fizjologicznych - nie wyobrazam sobie uzywania jej w zaden inny sposob.

Wstydz sie , Panie Mugler!!!

gugusia
gugusia

Chyba jedyna wersja Angela, którą jestem w stanie nosić.
Zapach to piękna, intrygująca i słodka od wanilii paczula na lekko cytrusowej bazie. Po czasie przypomina mi zapachem Coca-Colę Końcówka ro dla mnie aromat miodu. Zapach wibruje na skórze, kusi osobników płci przeciwnej To właśnie za niego zebrałam w przeciągu 2 wieczorów 3 komplementy od mężczyzn
Niestety z początku intensywny, po 30 minutach siada blisko skóry, traci na mocy, gubi swój ogon. I tak po 2 h prawie ulatnia się ze skóry

gardenia
gardenia

Według mnie bardzo udana,letnia wersja Anioła.Jest jego kompletnym negatywem,albo pozytywem,jest to bowiem zapach słodki,świeży,lekki,cytrusowo-kwiatowy,w bazie harmonijnie waniliowy z łagodną,ale wyczuwalną paczulą.Wprawdzie przypomina od pierwszego psiknięcia oryginał i za to bardzo go lubię,ale Aqua Chic nie jest w ogóle ciężki,nie powala swoją siłą rażenia i niebywałą mocą,jest za to kobiecy,delikatny,radosny i spokojny.Wspaniała alternatywa dla wszystkich tych,których Angel oryginał zwala z nóg.Aqua Chic unosi,raduje, odświeża zmysły i nie wodzi na pokuszenie...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Angel Aqua Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Angel Aqua Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Angel Aqua Chic marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Angel Aqua Chic marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler Innocent Thierry Mugler Angel Eau Sucree Giorgio Armani Sì Intense Montale Intense Cafe Calvin Klein Obsession Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Britney Spears Fantasy Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Fendi Palazzo Amouage Amouage Lyric Woman Calvin Klein Obsession Night Woman Boucheron Trouble Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Ghost Ghost Marc Jacobs Decadence Queen Latifah Queen by Queen Latifah Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette