Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler dla kobiet

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler dla kobiet

Mam: 61 Miałem: 42 Chcę: 17 Ukochany zapach: 4

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre marki Thierry Mugler to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutę głowy stanowi kiwi; nutami serca są jaśmin, wanilia i orchidea; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Kiwi

Jaśmin Wanilia Orchidea

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre by Thierry Mugler.

Alien Sunessence Edition Saphir Soleil
Alien Liqueur de Parfum
Ungaro for Him
Alien

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Recenzje Perfum

patana
patana

gdzie je kupić? w polsce strasznie słabo z limitowanymi edycjami muglera co bardzo mnie smuci :( pomocy!

Amelia32
Amelia32

Kocham "Obcego" w każdym wydaniu.W tej kompozycji, ogoniasta,jaśminowa,lekko duszna nutka jest promienna jakby bardziej rześka i słoneczna.Zdecydowanie łatwiejsza w noszeniu na co dzień.Choć tradycyjny Alien to dla mnie też dzienny "killer" tyle że, w minusowe temperatury.Alien sunessences jest delkatniejszy i troszkę bardziej przestrzenny,dlatego też bardziej wyrozumiały dla cieplejszej pory roku.Otulam się nim namiętnie i czuje się w nim poprostu błogo i bezpiecznie.Cudowny!!!Jeden z zapachów na całe moje życie.Już poluję na kolejne wcielenie tego bliskiego mi "Obcego"-przyjaciela ; )

Majka16
Majka16

Ochy, achy, lżejszy, najlepsza limitka ... i ...kupiłam w ciemno. Nie wiem na co liczyłam. Klasyk mnie odrzuca , a właściwie jaśmin w Muglerowskim wydaniu więc dlaczego z tym zapachem miało być inaczej? Jest tu odrobinkę mniej wyczuwalny ale i tak jak na mój nos za dużo tego jasminu. No cóż będzie stał i czekał .... na nową właścicielkę, a ja mam nauczkę. Alieny i ja to dwie różne bajki.

agusia12321
agusia12321

Od dawna chciałam poznać legendarne perfumy Alien i powiem szczerze, że jestem mile zaskoczona. Rozwijają się bardzo obiecująco, nienachalnie.
W pierwszych akordach Aliena wyczuwam kwaśne kiwi, następnie jaśmin, wanilię. Ambra dodaje ciepła i otula cały ten zapach. Im dłużej noszę je na sobie tym robi się bardziej interesująco. Urzekły mnie.

Trwałość porażająca, jedna chmurka i pachniemy cały dzień.
Na odzieży utrzymuje się kilka dni.

perfumeholic88
perfumeholic88

Tak jak za klasykiem nie przepadam tak Alien Sunessence D´Ambre jest poprostu dla mnie i wspaniale się w nim czuję! Zapach jest taki świetlisty, pełen mocy, że nie da się przejść koło niego obojętnie. Jest tu oczywiście sztandardowy jaśmin, ale wraz z orchideą i ambrą dodają temu zapachowi charakteru, bo klasykowi MOIM zdaniem go brak. Cudeńko, szkoda, że dość trudno dostępne dlatego szanuję każdą kropelkę.

siemka2
siemka2

Zdecydowanie najlepsza limitowanka Aliena, mocna, ostra, wyjątkowa. Mam 60 ml i zastanawiam się, czy nie zakupić jakiegoś zapasu. Póki jeszcze można. Jest to limitowanka z 2011 r. Trudno określić wspaniałość tego zapachu słowami. Wydaje mi się, że dużo dają mu nuty drzewne i kiwi. Jest jakiś fenomen tego zapachu. Jak mam go na sobie czuję się bardzo wyjątkowo.
Przez innych wyczuwany, jako alien, czyli z klasyka ma dużo, ale te świdrujące inne nuty dodają mu klasy i szyku. Uwielbiam go i kocham całym sercem.

amanda
amanda

Mam go i ja i jestem zadowolona.
Słodkie kiwi z nutami drzewnymi no i ten niesamowity Muglerowski jaśmin , który lubię do szaleństwa w różnych odmianach Alienowskiego jaśminu.
To jest właśnie to, zakładasz na siebie jego różne odmiany i zawsze jest się wyczuwalną z daleka, spory ogon się ciągnie choćby tylko troszkę się go zaaplikowało.

gingerjane
gingerjane

Zapach najgenialniejszy na świecie! Dziękuję losowi, że było mi dane złapać próbkę, gdyż pewnie bym go nie kupiła.
Ciepły, intrygujący, mój były chłopak miał do niego ogromną słabość, na tyle, że przy każdej okazji obdarowywał mnie flakonem ;)
Bursztynek polany sosem z kiwi. Bardzo go lubię, o każdej porze dnia i nocy. Tak jak Marylin do spania ubierała się w kropelkę Chanel no 5, tak ja najchętniej zakładam Aliena. Dla mnie hit, zdecydowanie bardziej mi podchodzi od też ukochanego Aliena klasycznego.

Tam
Tam

Nie byłby bratem Aliena, gdyby nie dał po nosie jaśminem, mnie atakuje ostro, choć nie tak dosadnie, jak w pierwowzorze. Po około godzinie jaśmin cichnie, pobrzmiewając b. delikatnie, niemal niezauważalnie i Or d'Ambre do złudzenia zaczyna przypominać mi Lagunę Dalego ?! Słowo daję! Zapach lata, zachodu słońca na białym piasku, od lądu wiejący przytłumiony zapach tropikalnych owoców, od oceanu wyrzucone na brzeg drewno. Wszystko "przyduszone" parnym powietrzem, w którym mdleje usmażona słońcem roślinność. Zapach może być męczący, nie daje przestrzeni, nie ma w nim ozonowego wiatru, ale mimo tego uwielbiam :), bo przynosi mi wspomnienia rajskich wakacji w tropikach, gdzie miałam okazje bywać "władczynią" (zero turystów i tambylców) cudownej, turkusowej zatoczki...ech...
Alien trwa na mnie przyzwoicie długo ok 5 godzin.
Butelka przepiękna, to egzotyczny zachód słońca po radosnym, nieco leniwie spędzonym dniu. Tak powinny wyglądać i pachnieć wakacje.

monika690
monika690

Test globalny zaliczony. Zapach zakupiony oczywiście w ciemno, takich cudów nie maja w perfumeriach w moim mieście, a jak chcę akurat coś przetestować to tego nie ma. W moim odczuciu zapach niesłodki, lekko kwaskowaty przez kiwi, mocno jaśminowy, mocna nuta bursztynu. Zapach nietypowy, oryginalny jak każdy zapach muglerowski. Nie polecam w upały, w ciepłe dni jak najbardziej. Zobaczymy co będzie dalej, zobaczymy czy ktoś skomplementuje albo będzie odkręcać nos.
Edycja recenzji: No i stało się, Alien ambrowy stał się jednym z moich ulubionych zapachów na cieplutkie dni, pięknie się wtedy rozwija. potwierdzam to ja jako jaśminowa maniaczka :)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Ostroznie podeszlam do ambrowego Aliena, poniewaz czulam ze bedzie to popluczynowa wersja Aliena w stylu chwytu marketingowego 'rozcienczyc i przelac oryginal do butleki w innym kolorze - nikt i tak nie pozna roznicy' .
Tak sie nie stalo.
Co sie stalo, natomiast, to to, iz zakochalam sie w tej edycji Aliena bez pamieci; zapach zostal odswiezony soczysta nuta kiwi, ale podstawa zapachu jest podobna do poprzednika, tyle ze aplikacja purpurowego Aliena w gorace dni rowna sie zabojstwu wszystkiego w promieniu 10 metrow, a ambrowy Alien zdaje sie wlasnie byc idealnym jego susbtytutem w te upalne dni.
Trwalosc i projekcja jest doskonala, zapach czuc wyraznie dobre 5 godzin, choc jest to tylko woda toaletowa.
Butelka ladna. Robi pozytywne wrazenie na otoczeniu - gdy wyjmuje ja z torebki, oczy wszytkich babeczek z biura sa zwrocone na mnie.
A po aplikacji, rowniez i ich nosy
Cudo! Jesli purpurowy Alien jest bliski Twojemu sercu, koniecznie zaopatrz sie we flaszeczke ambrowego Aliena, bo w sezonie letnim ten zapach nie bedzie mial sobie rownych!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Innocent Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Viktor&Rolf Flowerbomb Ginestet Botrytis Hermes Elixir des Merveilles Thierry Mugler Womanity Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Christian Dior Dolce Vita Yves Saint Laurent Cinema Chanel Coco Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Prada Prada (Amber) Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Poison Kenzo Le Monde Est Beau Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir