Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler dla kobiet

Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler dla kobiet

rumowy

Alien Liqueur de Parfum marki Thierry Mugler to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Alien Liqueur de Parfum został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak rum, nuty drzewne, jaśmin, ambra, dąb i migdał.

Rum Nuty drzewne Jaśmin Ambra Dąb Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alien Liqueur de Parfum by Thierry Mugler.

Alien
The Taste of Fragrance Alien

Alien Liqueur de Parfum Recenzje Perfum

Blablabla123
Blablabla123

Starodawny zakład stolarski , wiejska szopa, a w niej świeże trociny ... I jeśliby na te pachnące surowym, świeżutkim drewnem trociny kapnąć 5-6 kropelek klasycznego aliena. Jest jaśmin w pełnej krasie, jaśmin jaśminowy, nie kwaśny syntetyczną nutą, tylko taka jaśminowa, duszna noc.I to drewniane tło! Ja rumu nie czuje, żywice bursztynowa dosc wyraźnie. Nazwa straszy jakimis słodkościami i mocą do bólu,a tak naprawdę, to jeden z łatwiejszych do noszenia alienow. Trwały, wyjątkowy, słodki, aromatyczny. Nie bede go polecać tzw. normalnym, bo ciagle jest to muglerowski alien, ja nosze na codzień , bo lubie , ale na wieczor każda kobieta powinna sie w nim swietnie i kobieco czuć.

amanda
amanda

Jaśmin jest inny niż w klasycznym Alienie. Pozbawiony jest takiej naftalinowej nuty,jak ktoś kiedyś oreślił jaśmin z klasyka.
Wszystkie jaśminy ze wszystkich Alienów,to nie jaśmin zerwany prosto z krzaczka,nie oddaje jego autentycznej trudnej dla wielu urody.
Jest podkręcony innymi nutami.Mam wrażenie,że w każdej jest jaśmin z dodatkiem ostrego zapachu mięty, tylko wychodzi w każdej z innym natężeniem.
Temu wrażeniu nie mogę się oprzeć odkąd parę lat temu pierwszy raz powąchałam klasyka i jak do tej pory we wszystkich odmianach nadal się mięta pojawia.
Prawdę powiedziawszy spodziewałam się zapachu bardziej gęstego,właśnie w senie bardziej likierowego,zawiesistego.Trochę mnie to rozczarowało,ale nie ujmuje to zbyt wiele urodzie tego Aliena

blueberry
blueberry

Cudeńko.
Ale mówi to Alien-Freak, a więc osoba całkowicie nieobiektywna.

Początek to oczywiście mocne uderzenie znane z Alien EDP, ale za sprawą słodkiej otoczki, chyba jeszcze bardziej wzmocnionego, jakby do postaci eliksiru.
Ambra i rum dają rozgrzewający, wygładzony i miękki efekt - jest po prostu rozkosznie. Nie wyczuwam tutaj ajerkoniaku, lecz jakiś wykwintny deser-krem-mus na podbudowie likieru, być może z odrobiną prawdziwej wanilii.

Całość sprawia wrażenie puchatego i niezwykle miłego w noszeniu szalika lub innego okrycia. Bardzo dobra trwałość i projekcja, chociaż oryginalny Alien EDP na mnie spisuje się jeszcze lepiej.

Kocham, lecz... nie chcę. Praktyczna niedostępność i kosmicznie wyśrubowana cena działają otrzeźwiająco, mimo że dawka pysznego rumu w AL wprawiła mnie w rozluźniony nastrój, to jednak nie odebrała mi jeszcze rozumu. Jedno jest pewne - inwestycja w Muglerowskie limitowanki to zdecydowanie większe profity niż te obiecywane przez Amber Gold ;)

vertigo
vertigo

Cóż ...
Alien Liqueur to Alien Liqueur.

Alien po stokroć.
Przepiękny, bogaty jaśminowy początek, wręcz oszałamiający.
Następnie ociepla się, dochodzi do głosu przytulna ambra i coś gęstego i likierowego, ale nie bardzo alkoholowego.
Niestety, na mnie po pół godzinie ten likier zaczyna przypominać likier ... jajeczny.

Czyli jaśmin + ajerkoniak. Średnia opcja.

Sama nie wiem czy się cieszyć, czy nie. To by było dość duże obciążenie dla portfela. Z drugiej strony, nie widziałam na żywo flakonu. A wydaje mi się, że jest prawdziwym dziełem sztuki.
Porażająca projekcja i trwałość.

Miłośników Aliena na pewno nie rozczaruje. To tylko chemia skóry lubi płatać figle...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alien Liqueur de Parfum marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alien Liqueur de Parfum marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Thierry Mugler Alien Sisley Eau du Soir Vivienne Westwood Boudoir Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lancome Poeme Givenchy Organza Indecence Yves Rocher Voile d'Ambre Guerlain Shalimar Mauboussin Mauboussin Cacharel LouLou Agent Provocateur L'Agent Molinard Habanita Christian Dior Poison Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Christian Dior Midnight Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Mauboussin Histoire d`Eau Givenchy Amarige