Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Alien Eau Extraordinaire Thierry Mugler dla kobiet

Alien Eau Extraordinaire Thierry Mugler dla kobiet Filmy
Alien Eau Extraordinaire Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia Alien Eau Extraordinaire Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia

Alien Eau Extraordinaire marki Thierry Mugler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Alien Eau Extraordinaire został wydany w 2014 roku. Alien Eau Extraordinaire stworzyli Dominique Ropion i Veronique Nyberg. Nutami głowy są bergamotka, herbata, tunezyjskie neroli, cytryna, lima i pomarańcza; nutami serca są gardenia tahitańska, heliotrop, kwiat pomarańczy, pieprz i ylang-ylang; nutami bazy są biała ambra, drewno kaszmirowe, drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Bergamotka Herbata Tunezyjskie neroli Cytryna Lima Pomarańcza

Gardenia tahitańska Heliotrop Kwiat pomarańczy Pieprz Ylang-ylang

Biała ambra Drewno kaszmirowe Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler.

Alien Aqua Chic
Alien
Burberry Brit Summer for Women
Giordani Gold Essenza

Alien Eau Extraordinaire Recenzje Perfum

kwiatowagalaretka
kwiatowagalaretka

Uwielbiam klasycznego Aliena w wersji edp. Z ciekawości zakupiłam próbkę Extraordinaire i prawdę powiedziawszy nie zrobił na mnie żadnego większego wrażenia. Choć muszę przyznać ,że flakon jest bardzo urokliwy ,to sam aromat...ot, taki sobie cytrusowy świeżak jakich wiele.Nie mogę powiedzieć ,że nie jest ładny , ale dla mnie zbyt zwyczajny. Trochę się zawiodłam, liczyłam na coś extra.

mamigora
mamigora

Nie rozumiem zachwytów nad tą wersja obcego. Ta odsłona nie wnosi niczego nowego, jest dość pospolita. To taki obcy udobruchany i oswojony, pozbawiony kosmicznej ikry, po ludzku ordynarny, wtapiający sie w tłum.
Herbata z nutką cytrusów, delikatnie podrasowana egzotycznym kwieciem, która bardzo szybko wyparowuje nie gasząc pragnienia, ale tez go nie wzbudzając. Szkoda.

rosehill
rosehill

Piękny zapach, optymistyczny, pozytywny, myślę że tego zapachu powinni używać ludzie z głęboką depresją :-) może to za sprawą olejków eterycznych które alien posiada. Ja go używam i latem i zimą, zapach lekki, lekko słodkawy ale bardzo przyjemny. Jedyny minus to trwałość niestety, nie pociągnie on ogona za nami, tyle co się nim spryskamy po alienie tylko żal zostanie że to co piękne jest z nami tylko przez chwilę :-)

Sobi
Sobi

Otwarcie świeże kwiecisto-herbaciane pełne elegancji. Gdybym mogła wciągnęłabym ten początek razem ze skórą w swe trzewia. Przez te parę chwil gdybym mogła podskakiwałabym ze szczęścia pławiąc się w tym zapachu, ale nie ma co zadyszka nie pozwoliłaby mi na wwąchiwanie się, więc lepiej sobie posiedzę. Zapach niestety przypomniał mi, co to życie. Nie pozwolił się oderwać na chwilę od niego. Ot taki przypominacz równowagi. Jak jest dobrze to i źle być musi. Takowoż jest ze mną i tym alienem. Po całej ekscytacji wyłazi wanilia, w najgorszej dla mnie odsłonie drzewnego cudactwa. W sumie nie dziwota, przecież moja skóra raczej nie lubi się z wanilią, a tutaj w dolnych nutach na mnie to wlaśnie ona dominuje. To i mała trwałość dyskwalifikują zapach jako kandydata na własnoręcznie zakupioną flaszkę. Dolne nuty są dla mnie najważniejsze w perfumach, bo najdłużej ze mną zostają. Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze ;( Szlocham i pogrążam się w smutku po straconych herbacianych obietnicach.

nola
nola

Alien Eau Extraordinaire to dla mnie zapach-kryształ, pięknie oszlifowany, o ostrych, wyraźnych krawędziach. Jego brzegi odbijają światło, a sam zapach mieni się różnokolorowo w zależności od jego intensywności i kąta padania. Flakon idealnie dopasowany do zawartości - i moim zdaniem najpiękniejszy z rodziny Obcych.

Nosi się cudnie w gorące dni - nuty herbaciano-cytrusowe orzeźwiają i musują, ale zdecydowane, Alienowe cechy sprawiają, że żaden z niego ulotny świeżaczek. Mimo, że z owoców czuć w nim głównie cytrusy, to kojarzy mi się z gryzieniem soczystego, świeżego ananasa, który przyjemnie chrupie, a potem błogo rozpływa się na języku.

Inne wariacje Aliena mnie pokonują, nie potrafię ich unieść, mimo, że bardzo mi się podobają - Eau Extraordinaire to dla mnie idealny kompromis. To pierwszy twór spod znaku Muglera, który zauroczył mnie od pierwszego testu i który od tamtej pory ciągle noszę z równie dużą przyjemnością. To mój letni pewniak, perfumy, po które sięgam bez namysłu i bez obawy, że źle się na mnie ułożą.
Zapach niezwykły, zupełnie jak twierdzi jego nazwa.

china_doll
china_doll

Uwielbiam!
Cudowny, lekki Alien na wakacje!
Najbardziej wyczuwam gardenię tahitańską-bardzo wyrażnie, oraz herbatę, i właściwie tylko tyle. Ale to wystarcza, żeby ten zapach różnił się od typowych ,,letniaków". Jest to propozycja, gdy chcemy pachnieć niebanalnie podczas swojego urlopu.

Ja dla odmiany na trwałość nie narzekam, czuję go po sześciu godzinach. Projekcja z dużej na początku, szybko przechodzi w przeciętną, ale nie mam problemu z wyczuwaniem zapachu.

Buteleczka jest cudowna-zarówno kolor, jak i kształt, wolę od klasycznej.

A perfumy polecam do topu na ramiączkach i lekkiej długiej spódnicy na spacer brzegiem morza :D

gdruzbiak
gdruzbiak

Za trwałość minus jak stąd do Paryża. Niestety tutaj nie ma genów klasycznego Aliena :(( Co prawda jaśmin wyczuwam ale bardzo rachityczny i delikatny, mocno rozwodniony herbatą. Nawet na lato ta wersja jak dla mnie jest zbyt delikatna, owszem bardziej świeża ale projekcja też pozostawia wiele do życzenia. Ja jednak zdecydowanie wolę klasyka w wersji edp.

zielona
zielona

Wąchając Eau Extraordinaire, mam ochotę sięgnąć po widelec, po czym pożreć go z lodami, bitą śmietaną, i mrożoną herbatą do kompletu. Jest pyszny, soczysty, kruchy, a jednocześnie bardzo alienowy i jaśminowy.

Przypomina mi nieco [z przeproszeniem] dupiaste ;] Essence Absolue, w łagodniejszej, lżejszej wersji. Lżejszej, ale wcale nie lekkiej! Ten jaśmin nadal ma moc i słodycz, ale w przeciwieństwie do klasyka, w którym dominuje pudrowa ambra, w tej wersji słodyczy nadają egzotyczne kwiaty i herbata. Eau Extraordinaire ma więcej beztroskiej, słonecznej lekkości, nadal pozostając zapachem wyraźnie jaśminowym i zmysłowym.

Flakon - jak prawie zawsze w przypadku Alienów - piękny.

Martielle
Martielle

Perfumy te zostały odarte ze wszytskiego, co wyróżnia klasycznego Aliena, czyli z mocy, trwałości, projekcji, ewolucji nut oraz zmysłowości. Początek to herbata z cytryną - aromatyczna, parująca, słodka. Później jest już jednak tylko gorzej - dołącza puchowość ambry i miękkość drewna kaszmirowego, co czyni zapach mdłym i nijakim. A po godzinie nie ma już NIC! To chyba najgorsza wersja Aliena, z jaką do tej pory miałam do czynienia.....

proxima
proxima

Szukam czegoś herbacianego i te nuty w nowym Alienie odnalazłam.
Jaśminu nie czuję, ale jest charakterystyczna baza Alienowa, która niestety potrafi zmęczyć.
Przepiękna buteleczka.
Duży minus za słabą trwałość.

vertigo
vertigo

Nowy piękny Alien!
Najbliżej mu chyba do Alien eau de toilette.

Lekki, przejrzysty, świetlisty, kruchy.

Podane nuty dla mnie go nie obrazują, nie czuję tiary, tylko alienowy jaśmin, może jeszcze cytrusy i ich kwiaty.
Trwały i ogoniasty.
Może wreszcie na Ziemi pojawił się Alien dla mnie :)

Butelka ma przepiękny kolor, ale wolę kształt pierwszej wersji.

Zakupowe okazje

40.58 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette for women 2 oz Refillable
42.99 USD
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 2 oz Gold Shimmer Edition Tester for Women
47.15 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette tester for women 3 oz
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette tester for women 3 oz
FragranceX.com
47.99 USD
Alien Eau Extraordinaire Perfume by Thierry Mugler, 2 oz Eau De Toilette Spray Refillable for Women
50.99 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette for women 3 oz Refillable
52.99 USD
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 2 oz for Women
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 2 oz for Women
57.99 USD
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 2 oz Mini Candle for Women
StrawberryNET.com
60.50 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette Refillable Spray 60ml 2oz
FragranceX.com
62.99 USD
Alien Eau Extraordinaire Perfume by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Toilette Spray Refillable for Women
ThePerfumeSpot.com
62.99 USD
Alien Eau Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Toilette Refillable Spray for Women
67.08 USD
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 3 oz for Women
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 3 oz for Women
StrawberryNET.com
83.00 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette Refillable Spray 90ml 3oz
90.00 USD
90.00 USD
Alien Eau Extraordinaire by Mugler Eau de Toilette Refillable Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alien Eau Extraordinaire marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alien Eau Extraordinaire marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler Alien Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Trussardi Donna Trussardi 2011 Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dolce Vita Calvin Klein Truth Guerlain L'Instant Magique Sisley Soir de Lune Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Nina Ricci Premier jour Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Manifesto Givenchy Hot Couture Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Coco Eau de Parfum