Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Alien Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet

Alien Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 10 Chcę: 15 Ukochany zapach: 2

Alien Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia Alien Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia Alien Aqua Chic Thierry Mugler dla kobiet Zdjęcia

Alien Aqua Chic marki Thierry Mugler to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Alien Aqua Chic został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są imbir i werbena cytrynowa; nutą serca jest frezja; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Imbir Werbena cytrynowa

Frezja

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alien Aqua Chic by Thierry Mugler.

Alien Eau de Toilette
Alien Eau Extraordinaire

Alien Aqua Chic Recenzje Perfum

hehehihi
hehehihi

Do oryginalnego Aliena podchodzę jak pies do jeża. Z jednej strony ciągnie mnie do niego, a z drugiej boję się kupić całego flakonu. To zapach odpowiedni tylko na "jaśminowe nastroje", które miewam rzadko. Ale do rzeczy. Alien Aqua Chic to lżejsza, bardziej noszalna wersja klasyka. Zdecydowanie nie przytłacza, nie boli od niego głowa. Dobry na każdą okazję, kobiecy, przejrzysty, intrygujący. Jaśmin podany jest tutaj zdawkowo, czuję głównie imbir i cytrusowe nuty. Gdyby nie słabiutka trwałość i parametry to zaopatrzyłabym się we flakon.

perfumeholic88
perfumeholic88

Bardzo lubię flankiery osławionego Aliena, bo on sam jak dotąd nie przypadł mi do gustu. Tę odsłonę kupiłam bez zastanowienia, bo wiedziałam,że dobrze trafię. Nie myliłam się. Mamy tu duet frezji z werbeną co jak zauważyła Izabela nadaje kompozycji lekkości, ale potem dochodzi do tego nuta ambry z drewnem i całość nabiera orientalnego charakteru z tym, że jest to łagodny orient. W zasadzie mogłabym się podpisać pod recenzją Izy, bo mam takie same odczucia względem tego zapachu. Kolejny świetny zapach od Muglera i to nie tylko na wiosnę i lato. Trwałośc i projekcja na mnie duża.

siemka2
siemka2

Chyba najmniej trwałe ze wszystkich alienów. Albo mój nos po godzinie nic nie wyczuwa. Najdelikatniejszy. Ale latem zużyję.

Izabela
Izabela

Na samym początku najlepiej mogę wyłowić akordy frezji oraz trawy cytrynowej,
Myślę, że ten duet powoduje, że Alien nabiera lekkości, wodnistości.
W miarę upływu czasu zapach staje się coraz bardziej żywiczno-słodki. Doskonale można wyczuć ambrę w połączeniu z drewnem.
Bardzo ładne, typowo orientalne.
Styl i zapach charakterystyczny dla Muglera. Jednak dodatek werbeny, frezji i imbiru powoduje, że perfumy są wersją wiosenną Aliena.
Trwałość i projekcja bez zarzutu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler Alien Aqua Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler Alien Aqua Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alien Aqua Chic marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alien Aqua Chic marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent Baby Doll Christian Dior Poison Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Mauboussin Mauboussin Thierry Mugler Alien Essence Absolue Serge Lutens Ambre Sultan Givenchy Ange ou Demon Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Rocher Neonatura Cocoon Laura Biagiotti Roma Giorgio Armani Si Thierry Mugler Alien Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Slava Zaitsev Nikita Amouage Amouage Epic Woman Cacharel LouLou Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Diptyque Eau Duelle