Marki » T-Z » drzewno - przyprawowe « Grupy

A*Men Ultra Zest Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Ultra Zest Thierry Mugler dla mężczyzn

Mam: 21 Miałem: 10 Chcę: 14 Ukochany zapach: 1

A*Men Ultra Zest Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia A*Men Ultra Zest Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia

A*Men Ultra Zest marki Thierry Mugler to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, A*Men Ultra Zest został wydany w 2015 roku. A*Men Ultra Zest stworzyli Jacques Huclier i Quentin Bisch. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, tangeryna, imbir i mięta; nutami serca są cynamon, kawa i czarny pieprz; nutami bazy są fasolka tonka, paczula i wanilia.

Czerwona pomarańcza Tangeryna Imbir Mięta

Cynamon Kawa Czarny pieprz

Fasolka tonka Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A*Men Ultra Zest by Thierry Mugler.

A*Men

A*Men Ultra Zest Recenzje Perfum

icenumerocinq
icenumerocinq

Cytrusowa bomba. Esencja pomarańczy. Te perfumy pachną tak, jakby wycisnąć soczystą pomarańczę do flakonu, dodać do tego soku trochę alkoholu i klasycznego A*Mena. Szukałem czegoś na lato, bo perfumy których dotychczas używałem w tym okresie, zaczęły mnie nudzić. Flakon zupełnie nie pasuje do pozostałych, które stoją na mojej półce, ale przez ten kontrast wpada od razu w oko. Klasyczny unisex.

Kupiłem go ponadto dlatego, aby każdy domownik mógł sobie zaaplikować chmurkę na poprawę humoru. Najbardziej pozytywne perfumy, jakie miałem. Nieinwazyjne, niemęczące, orzeźwiające. Tak, jak przy kupnie każdych perfum zasięgam opinii kobiet, czy dany zapach uważają za seksowny, pociągający, tak w przypadku tych perfum mam to totalnie gdzieś. To spray and to enjoy.

thefuzz
thefuzz

Szukałem czegoś niebanalnego na lato i zwróciłem uwagę na Ultra Zest. recenzje dobre, marka zacna, zdecydowałem się na "blind buy". Wrażenia? Po pierwsze: mam coś niebanalnego, ale chyba nie na upalne lato. Wiosna, ciepła jesień - będzie jak znalazł. Po drugie: to jest SŁODKIE :) Niech nie zwiodą Was cytrusy w składzie. Landrynka łamane przez oranżada to główne moje wrażenie. Ale mega pozytywne! Myślałem, że dawno wyleczyłem się z uwielbienia dla słodziaków. Ultra Zest udowodnił, że nie do końca. Czuję się, jakbym po piciu merlotów wrócił do sangrii, od której ja (i większość moich znajomych z liceum) zaczynałem przygodę z winami. I sprawia mi to czystą przyjemność, bez względu na opinie snobów, że słodycz to "zuo" - zarówno w winie, jak i w perfumach (vide opinie o potępianych w czambuł 1 Million czy Versace Eros). A na koniec kilka słów wytłumaczenia, dlaczego tylko "lubię", a nie "uwielbiam". Po pierwsze atomizer - oj kiepsko działa, sika raczej niż rozpyla. Po drugie - trwałość - jest niezła, do 12 h "dociąga", ale po 6-7 godzinie zapach siedzi już bardzo blisko skóry i nie za bardzo chce mu się poderwać i żwawo projektować. Zresztą nie ma się co dziwić - to teoretycznie zapach na lato i po kilku godzinach intensywnego dostarczania wrażeń po prostu należy mu się sjesta. Lubię go, więc to lenistwo jestem w stanie traktować z pobłażaniem. ;)

ganczar666
ganczar666

Mam !!!
Oczojebny flakon spowodował uśmiech na mojej twarzy.
Sam zapach - wariacja na temat klasyka,ale nie jest to kolejny flanker,o nie...
Całe szczęście - marka Thierry Mugler uświadamia Nas w przekonaniu,że perfumy Tworzą z pasją,i znają się na tym. Początek to czerwona pomarańcza,coś jak Paco R.1 Mil.Jest słodko i cytrusowo,składniki,jak zawsze -Thierry Mugler - nie dziaduje na składnikach.
Baza zapachu to klasyk A men w pełnej odsłonie.Nie jest to kolejny letni słodziak jakich wiele na rynku.Zapach pięknie wibruje na skórze,wręcz "gazuje" świeżością.
Trwałość bardzo dobra,siła rażenia mniejsza niż oryginał,ale też inny TARGET zapachu.Można zakupić w ciemno - wszyscy znajomi są zgodni do mojej opinii.

luke231
luke231

Zapach według mnie obowiązkowy dla wszystkich fanów Angel mena. Połączenie pomarańczy i mandarynek ze starym dobrym słodkim Angelem daje piorunujące i uzależniające doznania.Trwałość i projekcja na doskonałym wysokim poziomie do czego przyzwyczaił nas Thierry Mugler. Można śmiało dodać, że zapach nadaje się na każda porę roku. Według mnie UNISEX.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler A*Men Ultra Zest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler A*Men Ultra Zest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A*Men Ultra Zest marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A*Men Ultra Zest marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Parfum Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Viktor&Rolf Spicebomb Thierry Mugler A*Men DSQUARED² Potion Royal Black Zirh Ikon Gucci Gucci pour Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Yves Saint Laurent Body Kouros Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler A*Men Pure Havane Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Joop! Joop! Homme Tom Ford Sahara Noir Christian Dior Dior Homme Intense Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum Gucci Gucci Pour Homme II