Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

A*Men Summer Flash Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Summer Flash Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Summer Flash Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia

A*Men Summer Flash marki Thierry Mugler to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. A*Men Summer Flash został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, piżmo i nuty drzewne.

Paczula Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A*Men Summer Flash by Thierry Mugler.

A*Men Summer Flash Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Podobają mi się marki o kompletnej ofercie zapachowej. Do jednych z nich niewątpliwie należy dom mody Thierry Mugler-a. A dowodem na to, niech będzie pełen wachlarz produktów z przeznaczeniem na każdą porę roku/okoliczność. Po mocarnie słodkim, zimowym arsenale otrzymujemy produkt "lajtowy", lecz jakże podobny do reszty, utrzymany w tej samej paczulowej stylistyce. Oczywiście paczuli tutaj jest mniej, a pryśnięcie w upalny dzień daje przyjemne orzeźwienie, niczym po łyku mrożonej kawy, lekka gęsia skórka plus lekka goryczka( czuć w oddali subtelny aromat drzewny). Doceniam kreatywność i dyscyplinę ojca M., który nie idzie po linii najmniejszego oporu wypuszczając gnioty z wiele mówiącym dopiskiem"SPORT" w nazwie. TYM właśnie cieszy swoją wierną klientelę.

A*Men Summer Flash by Thierry Mugler 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler A*Men Summer Flash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler A*Men Summer Flash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A*Men Summer Flash marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A*Men Summer Flash marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Salvador Dali Le Roy Soleil Homme CB I Hate Perfume Wild Hunt Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Christian Dior Dior Homme Sport Creed Amalfi Flowers Ajmal Facets of Him Jardin de France Vetiver Roger & Gallet Open Le Labo Bergamote 22 Parfumerie Generale Bois Naufrage