Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

A*Men Summer Flash Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Summer Flash Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Summer Flash Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia

A*Men Summer Flash marki Thierry Mugler to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. A*Men Summer Flash został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, piżmo i nuty drzewne.

Paczula Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A*Men Summer Flash by Thierry Mugler.

A*Men Summer Flash Recenzje Perfum

gurlen87
gurlen87

Podobają mi się marki o kompletnej ofercie zapachowej. Do jednych z nich niewątpliwie należy dom mody Thierry Mugler-a. A dowodem na to, niech będzie pełen wachlarz produktów z przeznaczeniem na każdą porę roku/okoliczność. Po mocarnie słodkim, zimowym arsenale otrzymujemy produkt "lajtowy", lecz jakże podobny do reszty, utrzymany w tej samej paczulowej stylistyce. Oczywiście paczuli tutaj jest mniej, a pryśnięcie w upalny dzień daje przyjemne orzeźwienie, niczym po łyku mrożonej kawy, lekka gęsia skórka plus lekka goryczka( czuć w oddali subtelny aromat drzewny). Doceniam kreatywność i dyscyplinę ojca M., który nie idzie po linii najmniejszego oporu wypuszczając gnioty z wiele mówiącym dopiskiem"SPORT" w nazwie. TYM właśnie cieszy swoją wierną klientelę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler A*Men Summer Flash, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler A*Men Summer Flash, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A*Men Summer Flash marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A*Men Summer Flash marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cartier Pasha de Cartier Mypa Madonna Men Byredo Gypsy Water S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Aveda Chakra 1 Motivation Aveda Chakra 4 Fulfillment Carthusia Numero Uno Joop! Joop! Thrill Man Dorissima Narziß (Narziss) Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Cale Fragranze d’Autore Mistero Cuba Paris Cuba Grey