Marki » T-Z » orientalno - fougere « Grupy

A*Men Pure Tonka Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Pure Tonka Thierry Mugler dla mężczyzn

kawowy
A*Men Pure Tonka Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia

A*Men Pure Tonka marki Thierry Mugler to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, A*Men Pure Tonka został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Huclier. Nutę głowy stanowi mięta; nutą serca jest lawenda; nutami bazy są fasolka tonka, kawa, wanilia, paczula, lukrecja i kakao.

Mięta

Lawenda

Fasolka tonka Kawa Wanilia Paczula Lukrecja Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A*Men Pure Tonka by Thierry Mugler.

New Haarlem
Chocolate Greedy

A*Men Pure Tonka Recenzje Perfum

themattsky
themattsky

Na mnie jest to zapach wręcz idealny. Zdecydowanie 10/10. Przepięknie się rozwija, czuję miodowe nuty. Niezwykle otulający. Nie męczy mnie, ale może być przytłaczający w upalne dni. Zupełnie nie rozumiem opinii tutaj. Polecam wypróbować!

agat1969
agat1969

Mocna rzecz, znaczy się zapach.
Tylko dla "ekstremistów".
Kompozycja bardzo mi się podoba, ale już z noszeniem jej globalnie mam kłopot "ja" i moje otoczenie.
To zawodnik ciężkiego kalibru.
Wszystko bardzo naturalnie wybrzmiewa i super układa się na mojej skórze.
Parametry użytkowe na najwyższym poziomie, zarówno trwałość ponad 10-cio godzina, jak i projekcja, bardzo duża.
Zapach ten kojarzy mi się z Zino Davidoff, choć kompozycyjnie nie są to tożsame zapachy.

Polecam tylko osobom lubiącym ekstremalne słodkości.
Ocena ode mnie 5/6.

A*Men Pure Tonka by Thierry Mugler 3.56 out of 5 based on 16 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler A*Men Pure Tonka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler A*Men Pure Tonka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A*Men Pure Tonka marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A*Men Pure Tonka marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Yves Rocher Cuir Vetiver The Vagabond Prince Enchanted Forest Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Gucci Gucci pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Creed Aventus Thierry Mugler Womanity Burberry London for Men Viktor&Rolf Spicebomb Joop! Joop! Homme Wild Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Giorgio Armani Armani Attitude Thierry Mugler The Taste of Fragrance A*Men Robert Piguet Calypso Thierry Mugler Angel Aqua Chic 2013 Miraculum Pani Walewska