Marki » T-Z » orientalno - fougere « Grupy

A*Men Pure Tonka Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Pure Tonka Thierry Mugler dla mężczyzn

kawowy
A*Men Pure Tonka Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia

A*Men Pure Tonka marki Thierry Mugler to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, A*Men Pure Tonka został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Huclier. Nutę głowy stanowi mięta; nutą serca jest lawenda; nutami bazy są fasolka tonka, kawa, wanilia, paczula, lukrecja i kakao.

Mięta

Lawenda

Fasolka tonka Kawa Wanilia Paczula Lukrecja Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A*Men Pure Tonka by Thierry Mugler.

New Haarlem
Chocolate Greedy

A*Men Pure Tonka Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Może to wina aury, albo dzisiejszej mojej skóry, która trzyma zapachy po 2 godziny, jednak A Men Pure Tonka, nie wywołał u mnie żadnych emocji, no może poza lekkim rozczarowaniem, może w zimę skrzydła rozwinę ? Wątpie..

Zacznijmy od flakonu, nie będę ukrywał że Mugler poleciał w (ch**) i flakon z metalem nie ma nic wspólnego. Zwykły połyskujący plastik, który można sobie zdrapać. Atomizer, ma tą samą wadę co klasyk, chodzi ciężko i nie rozpyla tylko sika chmurami. Mniejsza o flakon, przecież sedno do serca to zapach..

I teraz w sumie nie wiem dla kogo ten zapach może być. Dla kogo i na jaką okazję może być aromat, spalonego karmelu z lukrencją i tonką ? Wyszedł z tego 3 krotnie słodszy klasyk. Czuć jakość ale zapach zupełnie przegięto. Jest za słodki i zbyt oblepiający. Jedyną przyjemną fazą w nim jest miodowy akord bazowy. Brak w nim powietrza, jest cięzki, zdecydowanie mniej lotny niż klasyk. Echo protoplasty czuć, dostajemy tutaj tą samą Muglerowską paczulę i kakao ale są niestety podane w ilościach homeopatycznych. Ni to zapach na randkę, ni to do pracy - w klubie by tylko zbytnio przyduszał.
Może na podbój księżyca ? W sumie, to chyba tylko jedyna okazja, aby go ponosić ;)

Oraz ostatnia kwestia, po co płacić 250 złotych, za nijaki w stosunku do zwykłego A-Mena jego kolejny flankier ? Jeżeli chodzi o dobre flankiery męskiego Angela, to polecam Pure Havane lub Pure Coffe, zaś odradzam przepłacanie za partactwo dla kasy..

themattsky
themattsky

Na mnie jest to zapach wręcz idealny. Zdecydowanie 10/10. Przepięknie się rozwija, czuję miodowe nuty. Niezwykle otulający. Nie męczy mnie, ale może być przytłaczający w upalne dni. Zupełnie nie rozumiem opinii tutaj. Polecam wypróbować!

agat1969
agat1969

Mocna rzecz, znaczy się zapach.
Tylko dla "ekstremistów".
Kompozycja bardzo mi się podoba, ale już z noszeniem jej globalnie mam kłopot "ja" i moje otoczenie.
To zawodnik ciężkiego kalibru.
Wszystko bardzo naturalnie wybrzmiewa i super układa się na mojej skórze.
Parametry użytkowe na najwyższym poziomie, zarówno trwałość ponad 10-cio godzina, jak i projekcja, bardzo duża.
Zapach ten kojarzy mi się z Zino Davidoff, choć kompozycyjnie nie są to tożsame zapachy.

Polecam tylko osobom lubiącym ekstremalne słodkości.
Ocena ode mnie 5/6.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler A*Men Pure Tonka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler A*Men Pure Tonka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A*Men Pure Tonka marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A*Men Pure Tonka marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci pour Homme Yves Rocher Cuir Vetiver The Vagabond Prince Enchanted Forest Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Thierry Mugler Womanity Viktor&Rolf Spicebomb Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum Montale Blue Amber M. Micallef Gaiac Burberry London for Men Creed Aventus L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Joop! Joop! Homme Wild Christian Dior Dior Homme Intense Giorgio Armani Armani Attitude