Marki » T-Z » orientalne « Grupy

A*Men Pure Coffee Thierry Mugler dla mężczyzn

A*Men Pure Coffee Thierry Mugler dla mężczyzn

kawowy
A*Men Pure Coffee Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia A*Men Pure Coffee Thierry Mugler dla mężczyzn Zdjęcia

A*Men Pure Coffee marki Thierry Mugler to orientalne perfumy dla mężczyzn. A*Men Pure Coffee został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Huclier. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, piżmo, kawa, wetyweria i cedr.

Paczula Piżmo Kawa Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A*Men Pure Coffee by Thierry Mugler.

A*Men Pure Coffee Recenzje Perfum

yhmmma
yhmmma

Moja wielka miłość do zapachów z aromatem kawowym zapoczątkował Rochas Man. Jak tylko pojawił się Pure Coffee w przystępnej cenie to nabyłem flakon. Naczytałem się sporo przed zakupem - spodziewałem się zapachu, który po pierwszej aplikacji powali mnie na kolana. Chyba za dużo oczekiwałem. Zapach mocnej czarnej kawy, która potem się wysładza i idzie w stronę zwykłego A*men'a. Podoba mi się sam początek tego zapachu, gdyby tak pachniał przez cały czas - na pewno by był jednym z moich ulubionych, a tak to flaszka poszła w świat. Na pewno nie jest warty ceny, w której się pojawia. Trwałość ok 10-12 h, wyczuwalny przez otoczenie - ale nie jak zwykły A*men.

gurlen87
gurlen87

O ile tytoniu w Pure Havane trzeba ze świecą szukać o tyle w Pure Coffee, przynajmniej czuć coś co można nazwać aromatem kawy. Wstęp jest mocny, gorzki, kulinarny, wyznaczony rytmami czarnej mocnej kawy, oczywiście nie braknie w tym miejscu świdrujących A*menowskich przypraw. Na pewno nie jest to cappucino z wata cukrową z Rochas Man. Jest czarny szatan w wytrawnej przyprawowo-miętowej otoczce idący lekko w stronę Ted Lepidus Black Soul Imperial. Wszystko pięknie, gdyby ta aura nie była aż tak efemeryczna, dosłownie po kilkudziesięciu minutach opuszczamy dobrą kawiarnię i udajemy się na lekką lurę:). Szkoda, że tak szybko "schodzi powietrze" z wydawałoby frapującego, mocno intensywnego początku. Środek i końcówka, w dużej mierze naśladują klasyka i dobrze, bo po co przekombinowywać coś co dobrze funkcjonuje. Parametry stosunkowo słabe w porównaniu z pierwowzorem błękitnej gwiazdy. Nie zmienia to faktu, że Pure Coffe nieźle wywiązał się z powziętej roli i mieści się spokojnie w pierwszej trójce mainstreamowych kaw . Zabrakło jedynie żelaznej konsekwencji w realizacji tematu do samego końca...ale może za dużo wymagam :).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Thierry Mugler A*Men Pure Coffee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Thierry Mugler A*Men Pure Coffee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A*Men Pure Coffee marki Thierry Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A*Men Pure Coffee marki Thierry Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Havane Thierry Mugler A*Men Pure Malt Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Gucci Gucci pour Homme Amouage Amouage Epic Man Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Hermes Terre d'Hermes Olivier Durbano Black Tourmaline Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense By Kilian Straight to Heaven Tom Ford Tobacco Vanille Christian Dior Fahrenheit Absolute Lubin Idole Eau de Parfum Montale Dark Aoud Burberry London for Men Pierre Balmain Carbone de Balmain Montale Red Vetyver