Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet

Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet

Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet Zdjęcia Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet Zdjęcia Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet Zdjęcia Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet Zdjęcia Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet Zdjęcia Theo Fennell Scent Theo Fennell dla kobiet Zdjęcia

Theo Fennell Scent marki Theo Fennell to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Theo Fennell Scent został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są lilia, orchidea, szafran, róża i kardamon; nutami serca są kminek, kwiat pomarańczy, cynamon i jaśmin; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula i benzoes.

Lilia Orchidea Szafran Róża Kardamon

Kminek Kwiat pomarańczy Cynamon Jaśmin

Labdanum Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Theo Fennell Scent by Theo Fennell.

Theo Fennell Scent Recenzje Perfum

Theo Fennell Scent by Theo Fennell 2.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Theo Fennell Theo Fennell Scent, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Theo Fennell Theo Fennell Scent, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Theo Fennell Scent marki Theo Fennell. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Theo Fennell Scent marki Theo Fennell reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Diesel Fuel For Life Femme Pierre Cardin Rose by Cardin Krizia Krizia Donna Istinto Sisley Sisley Eau de 2 Cacharel Noa Dream L`Erbolario Patchouli Tallulah Jane Gotham Roberta di Camerino L`Uomo R Oleg Cassini Black Tie Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Kesling Be Bop