Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Organic Glam Jasmine The Organic Pharmacy dla kobiet

Organic Glam Jasmine The Organic Pharmacy dla kobiet

żółtych kwiatów
Organic Glam Jasmine The Organic Pharmacy dla kobiet Zdjęcia

Organic Glam Jasmine marki The Organic Pharmacy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Organic Glam Jasmine został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i nasiona selera; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Bergamotka

Jaśmin Ylang-ylang Nasiona selera

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Organic Glam Jasmine by The Organic Pharmacy.

Organic Glam Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Organic Glam Jasmine marki The Organic Pharmacy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Organic Glam Jasmine marki The Organic Pharmacy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Loving Bouquet Christian Dior I Love Dior Vera Wang Sheer Veil Alfred Sung Sung Estée Lauder Beyond Paradise Blue Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Bath and Body Works Gardenia JoAnne Bassett Chantelle Bond No 9 Harrods Rose Principessa Beauty Isolina Jo Wood Organics Tula