Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn Filmy
L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn Zdjęcia L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn Zdjęcia

L'Air de Panache marki The Grand Budapest Hotel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Air de Panache został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są bazylia, bergamotka, mandarynka, petitgrain i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin wielkolistny i róża; nutami bazy są ambra, kastoreum, cedr, mech dębowy, paczula i piżmo.

Bazylia Bergamotka Mandarynka Petitgrain Zielone Jabłko

Jaśmin wielkolistny Róża

Ambra Kastoreum Cedr mech dębowy Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Air de Panache by The Grand Budapest Hotel.

L'Air de Panache Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Air de Panache marki The Grand Budapest Hotel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Air de Panache marki The Grand Budapest Hotel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Giorgio Armani Armani Lalique Perles De Lalique Pierre Cardin Rose by Cardin Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Sylvie No. 7 Novaya Zarya Krasnaya Moskva Germaine Monteil Royal Secret Otto Kern Noa Noa Bourjois Kobako Guess Guess Original Cerruti Nino Cerruti Pour Femme