Marki » T-Z » szyprowo - kwiatowe « Grupy

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn

L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn Filmy
L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn Zdjęcia L'Air de Panache The Grand Budapest Hotel dla mężczyzn Zdjęcia

L'Air de Panache marki The Grand Budapest Hotel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L'Air de Panache został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są bazylia, bergamotka, mandarynka, petitgrain i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin wielkolistny i róża; nutami bazy są ambra, kastoreum, cedr, mech dębowy, paczula i piżmo.

Bazylia Bergamotka Mandarynka Petitgrain Zielone Jabłko

Jaśmin wielkolistny Róża

Ambra Kastoreum Cedr mech dębowy Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Air de Panache by The Grand Budapest Hotel.

L'Air de Panache Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Grand Budapest Hotel L'Air de Panache, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Air de Panache marki The Grand Budapest Hotel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Air de Panache marki The Grand Budapest Hotel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Chanel Chance Eau de Toilette Cacharel Liberte Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Trussardi Trussardi Skin Avon Christian Lacroix Rouge Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Christian Dior Dior Dior Theo Fennell Theo Fennell Scent Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Marc de la Morandiere Sissi The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom