Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Rose Punch The Fragrance Kitchen dla kobiet i mężczyzn

Rose Punch The Fragrance Kitchen dla kobiet i mężczyzn

Rose Punch marki The Fragrance Kitchen to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są galbanum, pomarańcza i ananas; nutami serca są róża, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i wetyweria.

Galbanum Pomarańcza Ananas

Róża Ylang-ylang Konwalia

Drzewo sandałowe mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Punch by The Fragrance Kitchen.

Rose Punch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Fragrance Kitchen Rose Punch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Fragrance Kitchen Rose Punch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Punch marki The Fragrance Kitchen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Punch marki The Fragrance Kitchen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Arden Beauty Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Clean Clean Ultimate Rochas Fleur d`Eau Avon Wish of Luck James Heeley Iris de Nuit Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 Sarantis B.U. Wild Yves Rocher Ode a la Vie Dorin Roses des Vents Est Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010