Marki » T-Z » drzewno - aromatyczne « Grupy

No. 3 Remix The Fragrance Kitchen dla kobiet i mężczyzn

No. 3 Remix The Fragrance Kitchen dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

No. 3 Remix marki The Fragrance Kitchen to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, rozmaryn i petitgrain; nutami serca są geranium, lawenda i ananas; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Cytryna Rozmaryn Petitgrain

Geranium Lawenda Ananas

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 3 Remix by The Fragrance Kitchen.

No. 3 Remix Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Fragrance Kitchen No. 3 Remix, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Fragrance Kitchen No. 3 Remix, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 3 Remix marki The Fragrance Kitchen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 3 Remix marki The Fragrance Kitchen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cerruti Cerruti 1881 Summer Fragrance pour Homme Donna Karan DKNY Be Delicious Men Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Montale Sandflowers Giorgio Armani Onde Vertige Fragrances of Ireland Inis Or Ted Baker Skinwear Memo Moon Safari Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative LR Bruce Willis Mark Birley Mark Birley