Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Arab Spring The Fragrance Kitchen dla kobiet i mężczyzn

Arab Spring The Fragrance Kitchen dla kobiet i mężczyzn

Arab Spring marki The Fragrance Kitchen to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Arab Spring został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kalabryjska bergamotka, lima i nuty zielone; nutami serca są biała lilia, konwalia i zielona herbata; nutami bazy są gardenia, brzoza i białe piżmo.

Kalabryjska bergamotka Lima Nuty zielone

Biała lilia Konwalia Zielona herbata

Gardenia Brzoza Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arab Spring by The Fragrance Kitchen.

Arab Spring Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Fragrance Kitchen Arab Spring, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Fragrance Kitchen Arab Spring, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arab Spring marki The Fragrance Kitchen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arab Spring marki The Fragrance Kitchen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Hermes Hiris L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête Tous Green Purpurine Bvlgari Eau Fraiche Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Victorio & Lucchino Agua de Rocio Jardin de France Hassana Molinard Les Fleurs: Rose Nicolas Danila European Gardens Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Parfums Berdoues 1902 Lavande