Marki » T-Z » orientalne « Grupy

No. 51 The Fragrance Design Studio dla kobiet i mężczyzn

No. 51 The Fragrance Design Studio dla kobiet i mężczyzn

No. 51 marki The Fragrance Design Studio to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, No. 51 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Cecile Hua. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo tekowe, paczula, wetyweria, mech, agar (oud), kadzidło, ambra i nuty wodne.

Drzewo tekowe Paczula Wetyweria Mech Agar (oud) Kadzidło Ambra Nuty wodne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 51 by The Fragrance Design Studio.

No. 51 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Fragrance Design Studio No. 51, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Fragrance Design Studio No. 51, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 51 marki The Fragrance Design Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 51 marki The Fragrance Design Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Hanae Mori Hanae Mori Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Paradise Matthew Williamson Warm Sand Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Fresh Tobacco Caramel Alain Delon Lyra Van Gils Basic Instinct Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Fendi Theorema Esprit d`Ete Amouage Tribute Omnia Profumi Ambra Shantara Isiris