Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs The Different Company dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

tuberozowy
Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs The Different Company dla kobiet Zdjęcia

Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs marki The Different Company to kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Celine Ellena. Nutami głowy są czarny bez, gorzka pomarańcza i mandarynka; nutami serca są kwiat lipy i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są tuberoza i piżmo.

Czarny bez Gorzka pomarańcza Mandarynka

Kwiat lipy Anyż gwiazdkowaty

Tuberoza Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs by The Different Company.

Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Recenzje Perfum

patetico
patetico

Mam kłopot, żeby skupić się na tym zapachu - jest taki lekki i delikatny.
Cichutki, subtelny, no i zdecydowanie za mało lipy.
A przyznam, że to ten składnik mnie zaintrygował, bo szukam go w perfumach.
Kiedy wącham kwiaty lipy, myślę o dźwięku, oczywiście tym wydawanym przez pszczoły:)
Tutaj nie doznaję tego wrażenia.
Sam zapach raczej przywołuje w pamięci kwitnące drzewa cytrusowe, ale takie, które są jeszcze pełne pąków, jakby nie w pełni gotowe, żeby wydzielać intensywny, kwiatowy aromat, czy zapraszać w pobliże głośne owady.
Nie czuję mocno również kwiatu czarnego bzu, u nas każdy chyba zna jego wiercącą, gorzkawą woń.
W składzie nie wymieniono tu kwiatu orzecha laskowego i śliwki, a jest wyraźnie wyczuwalna, taka soczysta, jak śliwki z pierwszych, jeszcze nie jesiennych zbiorów.
Te perfumy to raczej miła, lekko słodka mieszanka, w której żaden składnik specjalnie nie dominuje, nawet taki jak tuberoza.
Ładna, spokojna, nie zwracająca uwagi otoczenia.
Przypuszczam, że założeniem twórcy zapachu była lekkość i niewinność kompozycji i te perfumy spełniają to zadanie.
Być może pachną intensywniej letnią porą, ale długo jeszcze muszę czekać, żeby to sprawdzić...
Kategoria mimo wszystko kwiatowa.
Słaba trwałość, łagodna projekcja.
Polecam poszukiwania kwiatu lipy w innych perfumach:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs marki The Different Company. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs marki The Different Company reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Collection 2001 Isabella Rossellini My Manifesto Estée Lauder Beyond Paradise Blue Keiko Mecheri Jasmine Bond No 9 Eau de Noho Ineke After My Own Heart Histoires de Parfums 1876 B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Pacifica Tahitian Gardenia Avon Simple Elements Perfect Cotton Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum L`Erbolario Frutto della Passione