Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tanglewood Bouquet The Crown Perfumery Co. dla kobiet

Tanglewood Bouquet The Crown Perfumery Co. dla kobiet

żółtych kwiatów

Tanglewood Bouquet marki The Crown Perfumery Co. to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tanglewood Bouquet został wydany w 1932 roku. Nutę głowy stanowi ylang-ylang; nutą serca jest heliotrop; nutami bazy są Żywica, benzoes, styraks, cynamon, piżmo, wanilia i gałka muszkatołowa.

Ylang-ylang

Heliotrop

Żywica Benzoes Styraks Cynamon Piżmo Wanilia Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tanglewood Bouquet by The Crown Perfumery Co..

Tanglewood Bouquet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tanglewood Bouquet marki The Crown Perfumery Co.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tanglewood Bouquet marki The Crown Perfumery Co. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Celine Dion Enchanting Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Ellen Tracy Linda Allard DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Giorgio Valenti Rose Noire Secret Nikos Sculpture Delicate Fleur Romane Ever Luxe Tocca Colette Andrea Maack Sharp