Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Crown Spiced Limes The Crown Perfumery Co. dla mężczyzn

Crown Spiced Limes The Crown Perfumery Co. dla mężczyzn

Crown Spiced Limes marki The Crown Perfumery Co. to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Crown Spiced Limes został wydany w 1921 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest William Thomson. Nutami głowy są lima i cytryna; nutami serca są kolendra, szałwia muszkatołowa i bazylia; nutami bazy są mech dębowy i wetyweria.

Lima Cytryna

Kolendra Szałwia muszkatołowa Bazylia

mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crown Spiced Limes by The Crown Perfumery Co..

Crown Spiced Limes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crown Spiced Limes marki The Crown Perfumery Co.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crown Spiced Limes marki The Crown Perfumery Co. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Liz Claiborne Curve Chill for Men Boudicca Wode (Paint) 50 Cent Power by 50 Cent The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Rasasi Blue For Men Yachtsman Zanzibar NANADEBARY Green Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Nejma Puro Intelligent Nutrients Attune CnR Create Gemini for Men Eden Classic Rapport