Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. dla mężczyzn

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. dla mężczyzn

Crown Park Royal marki The Crown Perfumery Co. to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Crown Park Royal został wydany w 1929 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest William Thomson. Nutami głowy są eukaliptus, neroli i cytryna; nutami serca są zielona trawa i przyprawy; nutami bazy są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i kardamon.

Eukaliptus Neroli Cytryna

Zielona trawa Przyprawy

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crown Park Royal by The Crown Perfumery Co..

Crown Park Royal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crown Park Royal marki The Crown Perfumery Co.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crown Park Royal marki The Crown Perfumery Co. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Molton Brown Cool Buchu Etro Anice Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Lorenzo Villoresi Garofano Jardin de France Gingembre Gendarme 7 Sinful Scents Rage Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret The Party The Ten Party 1986 Corine de Farme Eros Cool Coty Stetson All American Yves Rocher Tel Quel