Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. dla mężczyzn

Crown Park Royal The Crown Perfumery Co. dla mężczyzn

kamforowy

Crown Park Royal marki The Crown Perfumery Co. to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Crown Park Royal został wydany w 1929 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest William Thomson. Nutami głowy są eukaliptus, neroli i cytryna; nutami serca są zielona trawa i przyprawy; nutami bazy są gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i kardamon.

Eukaliptus Neroli Cytryna

Zielona trawa Przyprawy

Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crown Park Royal by The Crown Perfumery Co..

Crown Park Royal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crown Park Royal marki The Crown Perfumery Co.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crown Park Royal marki The Crown Perfumery Co. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Estée Lauder Pleasures For Men Maurer & Wirtz Mustang Man Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Egofacto Jamais le Dimanche Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Demeter Fragrance Chai Tea Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations LR LR Classics Monaco