Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Crown Bouquet The Crown Perfumery Co. dla kobiet

Crown Bouquet The Crown Perfumery Co. dla kobiet

Mam: 1

tuberozowy

Crown Bouquet marki The Crown Perfumery Co. to kwiatowe perfumy dla kobiet. Crown Bouquet został wydany w 1936 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, kwiat pomarańczy, gardenia, nuty zielone, galbanum i hiacynt.

Tuberoza Kwiat pomarańczy Gardenia Nuty zielone Galbanum Hiacynt

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crown Bouquet by The Crown Perfumery Co..

Crown Bouquet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Crown Perfumery Co. Crown Bouquet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crown Bouquet marki The Crown Perfumery Co.. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crown Bouquet marki The Crown Perfumery Co. reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Alfred Sung Forever Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Jean Paul Gaultier Ma Dame Memo Voyages Naturels - Orange Blossom From Italy Nina Ricci Capricci CnR Create Pisces Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette DSH Perfumes Pink Gardenia Scaasi Scaasi