Marki » T-Z » « Grupy

Zinzibar The Body Shop dla kobiet

Zinzibar The Body Shop dla kobiet

Miałem: 1

Zinzibar marki The Body Shop to perfumy dla kobiet. Zinzibar został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lima, imbir, bergamotka i tangeryna; nutami serca są imbir, pieprz, frezja i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr.

Lima Imbir Bergamotka Tangeryna

Imbir Pieprz Frezja Kardamon

Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zinzibar by The Body Shop.

Zinzibar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Zinzibar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Zinzibar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zinzibar marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zinzibar marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Paul Sebastian Design for Men Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Calvin Klein CK One We Are One Magnets The People Of The Labyrinths A.Maze Washington Tremlett Notting Hill Carnival Mandarina Duck Pure Black Sorelle Fontana If Jeans for Women M∙A∙C MAC Creations Hue: Africanimal Profumi Capri Luna Caprese Jean Patou Que sais je? Revillon R