Marki » T-Z » « Grupy

Zinzibar The Body Shop dla kobiet

Zinzibar The Body Shop dla kobiet

Miałem: 1

Zinzibar marki The Body Shop to perfumy dla kobiet. Zinzibar został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są lima, imbir, bergamotka i tangeryna; nutami serca są imbir, pieprz, frezja i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe i cedr.

Lima Imbir Bergamotka Tangeryna

Imbir Pieprz Frezja Kardamon

Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zinzibar by The Body Shop.

Zinzibar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Zinzibar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Zinzibar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zinzibar marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zinzibar marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO Heartbeat Reminiscence Do Re Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Homme Winter Edition Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Lanvin Eclat d`Arpege Bijou Collector Ocean Pacific OP Juice for Women Gendarme Gendarme 20 Jalaine Silk Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Demeter Fragrance Pineapple Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian