Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Zestini The Body Shop dla kobiet

Zestini The Body Shop dla kobiet

Miałem: 1

Zestini marki The Body Shop to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, słodka pomarańcza, brzoskwinia, grejpfrut, gorzka pomarańcza i cytryna; nutami serca są piwonia, frezja i jaśmin; nutami bazy są drzewo tekowe, drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Liść czarnej porzeczki Słodka pomarańcza Brzoskwinia Grejpfrut Gorzka pomarańcza Cytryna

Piwonia Frezja Jaśmin

Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zestini by The Body Shop.

Zestini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Zestini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Zestini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zestini marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zestini marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Azzaro Chrome Cereus Cereus No.4 Jovoy Paris Hesperide Avon Fire Me Up Cattier Eau du Verger Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Compagnia Delle Indie Colognia Sisley Sisley Eau de 3 JoAnne Bassett Reveiller Penhaligon`s Eau de Verveine Stila Jade Blossom