Marki » T-Z » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Zestini The Body Shop dla kobiet

Zestini The Body Shop dla kobiet

Miałem: 1

Zestini marki The Body Shop to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, słodka pomarańcza, brzoskwinia, grejpfrut, gorzka pomarańcza i cytryna; nutami serca są piwonia, frezja i jaśmin; nutami bazy są drzewo tekowe, drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Liść czarnej porzeczki Słodka pomarańcza Brzoskwinia Grejpfrut Gorzka pomarańcza Cytryna

Piwonia Frezja Jaśmin

Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zestini by The Body Shop.

Zestini Recenzje Perfum

Zestini by The Body Shop 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Zestini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Zestini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zestini marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zestini marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Eau de Cartier Thierry Mugler Cologne Summer Flash Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Bond No 9 Little Italy Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Caudalie Fleur de Vigne Floris Special 127 Everlast Cactus Shot Smell Bent Debonair April Aromatics Solar Plexus Chakra Oil Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Acqua di Parma Essenza di Colonia