Marki » T-Z » orientalno - drzewne « Grupy

Woody Sandalwood Perfume Oil The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Woody Sandalwood Perfume Oil The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Woody Sandalwood Perfume Oil marki The Body Shop to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr, drzewo sandałowe, goździk (przyprawa), paczula, ambra, piżmo, fasolka tonka, wanilia i francuskie labdanum.

Cedr Drzewo sandałowe Goździk (przyprawa) Paczula Ambra Piżmo Fasolka tonka Wanilia Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woody Sandalwood Perfume Oil by The Body Shop.

Woody Sandalwood Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Woody Sandalwood Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woody Sandalwood Perfume Oil marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woody Sandalwood Perfume Oil marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Himalaya Creed Original Santal Donna Karan Cashmere Mist Prada Prada (Amber) Airness Musk Instinct Montale Aoud Red Flowers Halle Berry Halle Diesel Only The Brave Molinard Les Orientaux: Patchouli Parfumerie Generale Bois Blond Donna Karan Cashmere Mist Luxe I Profumi di Firenze Ambra del Nepal