Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk Midnight Iris Iris de Minuit The Body Shop dla kobiet

White Musk Midnight Iris Iris de Minuit The Body Shop dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

White Musk Midnight Iris Iris de Minuit marki The Body Shop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. White Musk Midnight Iris Iris de Minuit został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lotos i bergamotka; nutami serca są irys, konwalia i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Lotos Bergamotka

Irys Konwalia Szałwia muszkatołowa

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Midnight Iris Iris de Minuit by The Body Shop.

White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Midnight Iris Iris de Minuit marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Midnight Iris Iris de Minuit marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Etro Musk Al-Rehab Maysoon ID Parfums Ame Toscane Shiseido Zen Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy Les Nereides Musc de Samarkand Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Marc Jacobs Daisy Silver Edition O Boticario Quasar Faberlic Aora Ulric de Varens Creation N° 13