Marki » T-Z » « Grupy

White Musk Intrigue The Body Shop dla kobiet

White Musk Intrigue The Body Shop dla kobiet

Mam: 1

White Musk Intrigue The Body Shop dla kobiet Zdjęcia

White Musk Intrigue marki The Body Shop to perfumy dla kobiet. White Musk Intrigue został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cynamon, pieprz i czarna porzeczka; nutami serca są piżmo, róża i heliotrop; nutami bazy są ambra, paczula i nuty drzewne.

Cynamon Pieprz Czarna porzeczka

Piżmo Róża Heliotrop

Ambra Paczula Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Intrigue by The Body Shop.

White Musk Intrigue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop White Musk Intrigue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop White Musk Intrigue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Intrigue marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Intrigue marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
s.Oliver s.Oliver City Beach Men Vive Maria Forbidden Fragrance Mis(s) Behave Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him Six Scents Six Scents 2 Bernhard Willhelm: Wicken 3000 Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Krizia Teatro Alla Scala Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme Neotantric Manic Love for Him Bruno Banani Time To Play Women Jalaine Silk