Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

White Musk Breeze The Body Shop dla kobiet

White Musk Breeze The Body Shop dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

White Musk Breeze marki The Body Shop to kwiatowe perfumy dla kobiet. White Musk Breeze został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, lima, pomarańcza, nuty zielone, brzoskwinia, Śliwka i Żywica elemi; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, esencja różana, konwalia, nagietek i nuty wodne; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i wanilia.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Lima Pomarańcza Nuty zielone Brzoskwinia Śliwka Żywica elemi

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Esencja różana Konwalia Nagietek Nuty wodne

Piżmo Paczula Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Breeze by The Body Shop.

White Musk Breeze Recenzje Perfum

White Musk Breeze by The Body Shop 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop White Musk Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop White Musk Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Breeze marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Breeze marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Burberry Tender Touch Roberto Verino Eau de Verino Avon Petal by Cynthia Rowley Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Puma Flowing Free Women Philosophy Baby Grace Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Bond No 9 New York Fling Demeter Fragrance Funeral Home Amway Opportune