Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

White Musk Blush The Body Shop dla kobiet

White Musk Blush The Body Shop dla kobiet

Mam: 1

White Musk Blush marki The Body Shop to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. White Musk Blush został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cynamon, mandarynka, jabłko i bergamotka; nutami serca są biały fiołek, lilia, frezja, owoc dzikiej róży i brzoskwinia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Cynamon Mandarynka Jabłko Bergamotka

Biały fiołek Lilia Frezja Owoc dzikiej róży Brzoskwinia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk Blush by The Body Shop.

White Musk Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop White Musk Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop White Musk Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk Blush marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk Blush marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Fendi Fantasia Fendi Lanvin Rumeur 2 Rose Valentino Vendetta Donna Ted Lapidus Fantasme Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Oriflame Pop Glam Glossy Pink Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 La Perla J`Aime La Nuit Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat So...? So...? What Rituals No. 04 Violet & White Lily