Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Musk The Body Shop dla kobiet

White Musk The Body Shop dla kobiet

White Musk The Body Shop dla kobiet Zdjęcia White Musk The Body Shop dla kobiet Zdjęcia

White Musk marki The Body Shop to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lilia, piżmo, galbanum, bazylia i ylang-ylang; nutami serca są lilia, piżmo, jaśmin i róża; nutami bazy są irys, ambra, paczula, piżmo, wanilia, brzoskwinia, jaśmin, mech dębowy, wetyweria i róża.

Lilia Piżmo Galbanum Bazylia Ylang-ylang

Lilia Piżmo Jaśmin Róża

Irys Ambra Paczula Piżmo Wanilia Brzoskwinia Jaśmin mech dębowy Wetyweria Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk by The Body Shop.

Ibitira

White Musk Recenzje Perfum

chjena
chjena

Dziwi mnie mnogość składników w nutach, zwłaszcza tych owocowo-różanych. O ile lilię i pudrowego, gorzkawego irysa można znaleźć w tej kompozycji, tak jaśminu i moreli ze świecą szukać...

White Musk, jak sama nazwa wskazuje, to zapach przede wszystkim piżmowy (w końcu piżmo występuje tutaj w każdej z trzech kategorii nut), ale przy okazji także ziołowy (mech, wetyweria) i w sumie jest taką czystością letniego poranka. Wiecie, bawełniana pościel wystawiona na balkon do przewietrzenia, las w sąsiedztwie i przyroda budząca się do życia.

Niektórym może wydać się duszny i nieprzystępny, ale w rzeczywistości to dobrze przemyślana kompozycja. Nie znajduję tylko dla niej czasu i okoliczności - chyba tylko te spokojne, sierpniowe dni. W sam raz na przedpołudnie, bo mniej więcej po 4 godzinach White Musk znika.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop White Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop White Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Sunflowers Yves Rocher Rose Oud Givenchy Organza Indecence Yves Rocher Rose Absolue Guerlain Shalimar Parfum Initial Lancome Poeme Christian Dior Midnight Poison Marc Jacobs Daisy Chloe Chloe Eau de Parfum Prada Infusion d'Iris Bottega Veneta Bottega Veneta Escada Especially Escada Tesori d`Oriente White Musk Yves Rocher Tendre Jasmin Coty Masumi Cacharel Noa Alexander McQueen My Queen Christian Dior Miss Dior Le Parfum Giorgio Armani Sensi Yves Saint Laurent Belle d`Opium