Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Velique The Body Shop dla kobiet

Velique The Body Shop dla kobiet

Mam: 1

Velique marki The Body Shop to kwiatowe perfumy dla kobiet. Velique został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są liść fiołka, bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, cyklamen, róża, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, sekwoja i białe piżmo.

Liść fiołka Bergamotka Czerwone jagody

Piwonia Cyklamen Róża Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Sekwoja Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velique by The Body Shop.

Velique Recenzje Perfum

Felicja
Felicja

Jaka szkoda, że już ich nie ma. Pachniały wesoło, świeżo zastruganymi kredkami...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Velique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Velique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velique marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velique marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Police Police Naked Pour Femme Ineke After My Own Heart Farmacia SS. Annunziata Regina Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Acca Kappa Calycanthus Pupa Very Flower Rosa Kenzo Eau De Fleur de Magnolia CnR Create Taurus Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Adidas Adidas Woman Active Start