Marki » T-Z » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanilla The Body Shop dla kobiet

Vanilla The Body Shop dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 3

Vanilla The Body Shop dla kobiet Zdjęcia Vanilla The Body Shop dla kobiet Zdjęcia

Vanilla marki The Body Shop to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są morela, Śliwka, brzoskwinia i cytryna; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Morela Śliwka Brzoskwinia Cytryna

Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Ylang-ylang Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla by The Body Shop.

Vanilla Recenzje Perfum

Wanilia lekka, mało spożywcza, nieco rozwodniona, przełamana kwiatowymi akcentami.

Nieciekawy, nietrwały i nudny zapach. Są tysiące ładniejszych wanilii na rynku.

Vanilla by The Body Shop 3.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Demeter Fragrance Banana Flambee Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Demeter Fragrance Always Sexy Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Demeter Fragrance Ginger Cookie Yves Rocher Vanille Yves Rocher Cap Nature Vanille Jill Stuart Vanilla Lust Romane Jet 365 Romantic Getaway Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom