Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Shea The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Shea The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Shea The Body Shop dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shea marki The Body Shop to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Shea został wydany w 2012 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shea by The Body Shop.

J'ose
Emporio Armani Lei
Présence d'une femme
Nature Millenaire

Shea Recenzje Perfum

nola
nola

Shea to bardzo przyjemny zapach. Lekko orzechowy, kremowy, miło otulający. Przypomina trochę Eisenbergowe J’Ose - też ma w sobie trochę zadziornych nut, co sprawia, że nie jest zwykłym, jednonutowym słodziakiem. Nie ma tu skomplikowanej konstrukcji, nie ma zaskoczenia - ale to bardzo przyzwoite pachnidło, zarówno na wieczór z książką pod kocem, jak i na codzień. Używam z przyjemnością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Shea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Shea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shea marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shea marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Sandalo Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Tom Ford Black Orchid Guerlain Insolence M. Micallef Gaiac Chanel Chanel N°5 Keiko Mecheri Loukhoum Cacharel Noa Perle Comme des Garcons Floriental Yves Saint Laurent Elle Cacharel LouLou Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Rouge Bunny Rouge Embers Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Yves Rocher Vanille Noire Tom Ford Velvet Orchid Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Giorgio Armani Sensi Yves Rocher Secret d`Essences Neroli