Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Shea The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Shea The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Shea The Body Shop dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shea marki The Body Shop to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Shea został wydany w 2012 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shea by The Body Shop.

J'ose
Emporio Armani Lei
Présence d'une femme
Nature Millenaire

Shea Recenzje Perfum

veryrude
veryrude

Szukałam tego zapachu przez wiele lat. Niech padną jeszcze raz te określenia: kremowy, otulający, lekko orzechowy. Trochę jak połączenie zapachu ambrowego kremu z pistacją i orzechami nerkowca - ale w tej kompozycji nic absolutnie nie jest oczywiste. Na początku uderza męską nutą, później się ociepla i nabiera także kobiecych cech. Pachniały mi tak osoby mijane na ulicy, wspomnienia, a ja nie wiedziałam co to, kto to... Dopóki nie weszłam któregoś dnia do The Body Shop. Jestem absolutnie zauroczona tym zapachem. Mam tylko jedno zastrzeżenie - trwałość. Podejrzewam, być może niesłusznie, że tester w sklepie był dużo bardziej trwały...

nola
nola

Shea to bardzo przyjemny zapach. Lekko orzechowy, kremowy, miło otulający. Przypomina trochę Eisenbergowe J’Ose - też ma w sobie trochę zadziornych nut, co sprawia, że nie jest zwykłym, jednonutowym słodziakiem. Nie ma tu skomplikowanej konstrukcji, nie ma zaskoczenia - ale to bardzo przyzwoite pachnidło, zarówno na wieczór z książką pod kocem, jak i na codzień. Używam z przyjemnością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Shea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Shea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shea marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shea marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etro Sandalo Comme des Garcons Floriental Estée Lauder Sensuous Noir Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Saint Laurent Opium Vapeurs de Parfum Tom Ford Black Orchid Guerlain Insolence M. Micallef Gaiac Chanel Chanel N°5 Cacharel Noa Perle Keiko Mecheri Loukhoum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Vanille Noire Cacharel LouLou Yves Saint Laurent Elle Rouge Bunny Rouge Embers Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Tom Ford Velvet Orchid Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Giorgio Armani Sensi