Marki » T-Z » orientalne « Grupy

Satsuma Perfume Oil The Body Shop dla kobiet

Satsuma Perfume Oil The Body Shop dla kobiet

tropikalny

Satsuma Perfume Oil marki The Body Shop to orientalne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak ananas, czerwone jabłko, grejpfrut, pomarańcza, mandarynka, cukier i Śliwka.

Ananas Czerwone jabłko Grejpfrut Pomarańcza Mandarynka Cukier Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Satsuma Perfume Oil by The Body Shop.

Satsuma Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Satsuma Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Satsuma Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Satsuma Perfume Oil marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Satsuma Perfume Oil marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Avon Olivier Strelli Salvador Dali Dalimania Penhaligon`s Artemisia Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Lucien Lelong Sirocco Avon Today Tomorrow Always Heart Coty Raw Vanilla Ava Luxe Sacred L`Erbolario Ambraliquida Aesop Mystra