Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rose Oud The Body Shop dla kobiet

Rose Oud The Body Shop dla kobiet

Miałem: 4

agarowy

Rose Oud marki The Body Shop to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose Oud został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud) i róża.

Agar (oud) Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Oud by The Body Shop.

Rose Oud Recenzje Perfum

Maverick
Maverick

Nie mam wielkiego doswiadczenia z oud'em, bo szal na niego mnie ominal :) Przytrafilo mi sie jednak kiedys powachac perfumy rose&oud w Marks&Spencer i byla to jakas limitowana edycja niszowych monotematycznych zapachow. Tamta roza z oudem byla absolutnie cudna. Niestety rose&oud Bodyshopu jest przedobrzone w strone oud'u - pachnie dosc hmm.. medycznie. Dopiero po kilku minutach na skorze zaczyna wybijac sie roza, ale calosc kojarzy mi sie z zasuszonymi rozami w zakurzonym wazonie.

Rose Oud by The Body Shop 1.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Rose Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Rose Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Oud marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Oud marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Antonio Banderas Diavolo per Donna Tom Ford Velvet Gardenia Rance 1795 Rouge Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Renato Balestra Diamante Le Labo Neroli 36 Perry Ellis Reserve Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Serge Lutens Rose de Nuit D.S. & Durga My Indian Childhood Tiens Rare