Marki » T-Z » orientalno - kwiatowe « Grupy

Neroli Jasmin Perfume Oil The Body Shop dla kobiet

Neroli Jasmin Perfume Oil The Body Shop dla kobiet

Miałem: 1

Neroli Jasmin Perfume Oil marki The Body Shop to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są neroli, frezja i liść fiołka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i piwonia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, ambra i piżmo.

Neroli Frezja Liść fiołka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Piwonia

Drzewo sandałowe Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Jasmin Perfume Oil by The Body Shop.

Neroli Jasmin Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Jasmin Perfume Oil marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Jasmin Perfume Oil marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Parfums Elite Elite Model Attitude Bath and Body Works Fresh Pineapple Bvlgari Jasmin Noir Lobogal Lobogal Pour Elle Etienne Aigner Starlight Yves Rocher Ispahan Nanette Lepore Nanette Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle DSH Perfumes L´eau d´Iris Mona di Orio Musc