Marki » T-Z » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Kistna The Body Shop dla mężczyzn

Kistna The Body Shop dla mężczyzn

Miałem: 1

ziołowy

Kistna marki The Body Shop to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Kistna został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są tymianek, bazylia i geranium; nutami bazy są paczula, cedr i mech.

Bergamotka Grejpfrut Pomarańcza

Tymianek Bazylia Geranium

Paczula Cedr Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kistna by The Body Shop.

Kistna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Kistna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Kistna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kistna marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kistna marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Police Uomo Police Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa biehl parfumkunstwerke eo02 Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Rasasi Blue For Men Arno Sorel Shaman Extreme Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Michel Germain Deauville pour Homme Etat Libre d`Orange Sex Pistols Fragonard Mensonge Carol`s Daughter Big Kahuna