Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Javari The Body Shop dla mężczyzn

Javari The Body Shop dla mężczyzn

cynamonowy
ziołowy

Javari marki The Body Shop to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Javari został wydany w 2002 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, mięta, cynamon, lawenda, Żywica jodłowa, szałwia, bergamotka i pieprz.

Gałka muszkatołowa Mięta Cynamon Lawenda Żywica jodłowa Szałwia Bergamotka Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Javari by The Body Shop.

Javari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Javari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Javari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Javari marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Javari marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Calvin Klein Obsession Aftelier Cacao Montale Blue Amber L`Artisan Parfumeur Navegar Ormonde Jayne Orris Noir Kylie Minogue Inverse Essentially Me Amber Il Profvmo Osmo Scents Patchouli Noir M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Neil Morris October I Profumi di Firenze Spezie de Medici Rose en Bos Dark Heart