Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette The Body Shop dla kobiet

Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette The Body Shop dla kobiet

Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette marki The Body Shop to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, drzewo sandałowe, cyprysik japoński, piżmo, kwiat wiśni, osmantus, brzoskwinia, czerwone jabłko i jaśmin gwieździsty.

Magnolia Drzewo sandałowe Cyprysik japoński Piżmo Kwiat wiśni Osmantus Brzoskwinia Czerwone jabłko Jaśmin gwieździsty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette by The Body Shop.

Cerisier en Fleurs

Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Recenzje Perfum

Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette by The Body Shop 3.83 out of 5 based on 8 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Annick Goutal Eau de Camille Byredo Green Demeter Fragrance Linden Yves Rocher Pur Desir de Mimosa D`Orsay Tilleul Hermes Eau D`Orange Verte Yves Rocher Moment de Bonheur L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Parfum Tova Beverly Hills Tova Signature Platinum Farfalla Aura Alverde Lemon Love Il Profvmo Coquelicot Brecourt Eau Trouble Campos de Ibiza Flor de Almendra Acorelle Lotus Bambou s.Oliver s.Oliver Original Women Bond No 9 Madison Soiree Gap Washed Cotton No.784 Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge