Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Japanese Cherry Blossom The Body Shop dla kobiet

Japanese Cherry Blossom The Body Shop dla kobiet

wodny
Japanese Cherry Blossom The Body Shop dla kobiet Zdjęcia Japanese Cherry Blossom The Body Shop dla kobiet Zdjęcia

Japanese Cherry Blossom marki The Body Shop to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Japanese Cherry Blossom został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat wiśni, jabłko, magnolia i cyprysik japoński.

Kwiat wiśni Jabłko Magnolia Cyprysik japoński

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Japanese Cherry Blossom by The Body Shop.

Japanese Cherry Blossom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Japanese Cherry Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Japanese Cherry Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Japanese Cherry Blossom marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Japanese Cherry Blossom marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Clinique Clinique Happy Ghost Ghost Sheer Summer Pupa Puposhka Michael Kors Island Hawaii Lanvin Jeanne Lanvin Gres Cabotine Rose Jeanne Arthes Love Never Dies Egofacto Fool For Love Love & Toast Dew Blossom Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Love Struck Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks