Marki » T-Z » « Grupy

Glazed Apple Shimmer Mist The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Glazed Apple Shimmer Mist The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Glazed Apple Shimmer Mist marki The Body Shop to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Glazed Apple Shimmer Mist został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielone jabłko, wanilia i wata cukrowa.

Zielone Jabłko Wanilia Wata cukrowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glazed Apple Shimmer Mist by The Body Shop.

Glazed Apple Shimmer Mist Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Glazed Apple Shimmer Mist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Glazed Apple Shimmer Mist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glazed Apple Shimmer Mist marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glazed Apple Shimmer Mist marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yllozure Yllozure Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Robert Piguet Fracas for Men Rochas Eau de Rochas Homme Culti Mediterranea Stella McCartney Stella Nude DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Profumum Roma Ambra Aurea Eclectic Collections Persona Non Grata Yves Rocher Cerise Bigarreau L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse IKKS IKKS Baby