Marki » T-Z » « Grupy

Frosted Plum Shimmer Mist The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Frosted Plum Shimmer Mist The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Frosted Plum Shimmer Mist marki The Body Shop to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Frosted Plum Shimmer Mist został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, piwonia i magnolia.

Śliwka Piwonia Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frosted Plum Shimmer Mist by The Body Shop.

Frosted Plum Shimmer Mist Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Frosted Plum Shimmer Mist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Frosted Plum Shimmer Mist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frosted Plum Shimmer Mist marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frosted Plum Shimmer Mist marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Trussardi Essenza del Tempo Rochas Eau de Rochas Homme Calvin Klein CK IN2U Heat for Her Demeter Fragrance Rain Diesel Fuel For Life She Summer Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Ulric de Varens Varens Original Spring Tea Ulric de Varens Varens Original Tropical Sun Bond No 9 West Broadway Juliette Has A Gun Calamity J. Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Etro Relent