Marki » T-Z » « Grupy

Frosted Plum Shimmer Mist The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Frosted Plum Shimmer Mist The Body Shop dla kobiet i mężczyzn

Frosted Plum Shimmer Mist marki The Body Shop to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Frosted Plum Shimmer Mist został wydany w 2015 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak Śliwka, piwonia i magnolia.

Śliwka Piwonia Magnolia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frosted Plum Shimmer Mist by The Body Shop.

Frosted Plum Shimmer Mist Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Frosted Plum Shimmer Mist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Frosted Plum Shimmer Mist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frosted Plum Shimmer Mist marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frosted Plum Shimmer Mist marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Stephen Jones Stephen Jones Kenneth Cole Reaction T-Shirt Victoria`s Secret Vertical Carolina Herrera 212 H2O Men Penhaligon`s Opus 1870 Penhaligon`s LP No:9 Jalaine Vanilla Demeter Fragrance Crayon So...? So...? Inspired Novae Plus Real Man Green Sorelle Fontana IF Jeans