Marki » T-Z » kwiatowe « Grupy

Dreams Unlimited The Body Shop dla kobiet

Dreams Unlimited The Body Shop dla kobiet

Mam: 1

Dreams Unlimited The Body Shop dla kobiet Zdjęcia

Dreams Unlimited marki The Body Shop to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dreams Unlimited został wydany w 2010 roku. Dreams Unlimited stworzyli Loc Dong i Anne Flipo. Nutami głowy są pomarańcza i czarna porzeczka; nutami serca są irys, zielona papryka i czerwona papryczka chili; nutą bazy jest cedr virginia.

Pomarańcza Czarna porzeczka

Irys Zielona papryka Czerwona papryczka chili

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreams Unlimited by The Body Shop.

Dreams Unlimited Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Dreams Unlimited, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Dreams Unlimited, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreams Unlimited marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreams Unlimited marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Absolue Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Barbie Barbie Super Model Lise Watier Capteur de Reves Bill Blass Couture 6 Floris Malmaison Donna Karan Essence Jasmine Maitre Parfumeur et Gantier Jasmin JoAnne Bassett Camille Skeem Vintage Peony Jill Stuart Night Blooming Lily Katie Price aka Jordan Precious Love