Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Cinnamon Spice Perfume Oil The Body Shop dla kobiet

Cinnamon Spice Perfume Oil The Body Shop dla kobiet

Cinnamon Spice Perfume Oil marki The Body Shop to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lukrecja, kiwi, czarna porzeczka i czerwone jagody; nutami serca są pieprz, cynamon, geranium i cyklamen; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, benzoes, piżmo i imbir.

Lukrecja Kiwi Czarna porzeczka Czerwone jagody

Pieprz Cynamon Geranium Cyklamen

Paczula Drzewo sandałowe Benzoes Piżmo Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cinnamon Spice Perfume Oil by The Body Shop.

Cinnamon Spice Perfume Oil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cinnamon Spice Perfume Oil marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cinnamon Spice Perfume Oil marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Nu Serge Lutens Rousse Pierre Cardin Revelation Bois 1920 Sushi Imperiale Frapin Caravelle Epicee Parfum d`Empire Aziyade LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Ayala Moriel Epice Sauvage Ayala Moriel Razala Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Bella Bellissima Perfect Night Hilde Soliani Saaliiisssiimo