Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Chymara The Body Shop dla kobiet

Chymara The Body Shop dla kobiet

Miałem: 1

Chymara marki The Body Shop to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Chymara został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są ananas, mandarynka i jagody; nutami serca są lilia, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, piżmo, cedr i pralina.

Ananas Mandarynka Jagody

Lilia Konwalia Róża

Ambra Piżmo Cedr Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chymara by The Body Shop.

Chymara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Chymara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Chymara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chymara marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chymara marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Opus Oils Burlesque: Charm Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Alyssa Ashley Coco Vanilla by Alyssa Ashley Victoria`s Secret Berry Kiss So...? So...? Sinful Stacked Style Fiore Flirt Remy Latour Diamond Rain Michel Germain Tattoo Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Jeanne Arthes Sexy Me No1