Marki » T-Z » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Chymara The Body Shop dla kobiet

Chymara The Body Shop dla kobiet

Miałem: 1

Chymara marki The Body Shop to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Chymara został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są ananas, mandarynka i jagody; nutami serca są lilia, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, piżmo, cedr i pralina.

Ananas Mandarynka Jagody

Lilia Konwalia Róża

Ambra Piżmo Cedr Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chymara by The Body Shop.

Chymara Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Chymara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Chymara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chymara marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chymara marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Juicy Couture Viva la Juicy Miller Harris Coeur d`Ete Alain Delon Samourai Woman Love Gold Bijan Bijan VIP Women Calvin Klein ck IN2U Heat Her Laurence Dumont Vanille Monoi Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Payard Lychee Mousse Molinard 1849 Collection Iles D'Or En Voyage Perfumes Carmel de Ville