Marki » T-Z » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cassis Rose The Body Shop dla kobiet

Cassis Rose The Body Shop dla kobiet

Miałem: 2

Cassis Rose marki The Body Shop to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cassis Rose został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i malina; nutami serca są fiołek, frezja i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Czarna porzeczka Malina

Fiołek Frezja Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cassis Rose by The Body Shop.

Cassis Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Cassis Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Cassis Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cassis Rose marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cassis Rose marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Jil Sander Sun Delight Novae Plus Pearl Silver Oilily Blue Sparkle Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Jean Patou PanAme Voluspa Corsica Lancome Tresor In Love Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete InStyle Sex In The City Lust Oscar de la Renta Oscar Tropical