Marki » T-Z » kwiatowo - zielone « Grupy

Aqua Lily The Body Shop dla kobiet

Aqua Lily The Body Shop dla kobiet

ozonowy
wodny

Aqua Lily marki The Body Shop to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Aqua Lily został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, zielone jabłko, bambus, arbuz i tangeryna; nutami serca są rezeda, lilia, fiołek, konwalia i róża; nutami bazy są piżmo i cedr.

Różowy pieprz Zielone Jabłko Bambus Arbuz Tangeryna

Rezeda Lilia Fiołek Konwalia Róża

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Lily by The Body Shop.

Aqua Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Aqua Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Aqua Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Lily marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Lily marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Yves Rocher Neonatura Elevate Stella Cadente Miss Me Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Jesus Del Pozo Esencia de Duende Miya Shinma Feuillage vert Floris Seringa Egofacto Prends Garde a Toi Czech & Speake Mimosa Atelier Flou Paradis Paradis Lostmarch Ael-Mat Dana Zig Zag