Marki » T-Z » aromatyczne « Grupy

Amorito The Body Shop dla kobiet

Amorito The Body Shop dla kobiet

kakaowy

Amorito marki The Body Shop to aromatyczne perfumy dla kobiet. Amorito został wydany w 2004 roku. nutami serca są jaśmin i ciemna czekolada; nutami bazy są wanilia i ciemna czekolada.

Jaśmin Ciemna czekolada

Wanilia Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amorito by The Body Shop.

Chocolate

Amorito Recenzje Perfum

Sztuczna, syntetyczna i nieapetyczna czekolada z lekką nutą alkoholu. Trochę przypomina cukierki Kukułki. Po krótkiej chwili czekolada zmienia się w równie nieapetyczną wanilię.

Nudny, sztuczny - na szczęście nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Body Shop Amorito, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Body Shop Amorito, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amorito marki The Body Shop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amorito marki The Body Shop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Parfums DelRae Eau Illuminee Cattier Tonissima Gap G7 Bold Perfumer`s Workshop Samba for Men Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Elizabeth Arden Green Tea Exotic Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Lostmarch Din-Dan Julian Rouas Swing Exstasy Night D.S. & Durga Burning Barbershop Xerjoff Oroville