Marki » T-Z » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Intelligence & Fantasy The Beautiful Mind Series dla kobiet

Intelligence & Fantasy The Beautiful Mind Series dla kobiet

Intelligence & Fantasy The Beautiful Mind Series dla kobiet Zdjęcia

Intelligence & Fantasy marki The Beautiful Mind Series to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Intelligence & Fantasy został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, różowy pieprz i magnolia; nutami serca są osmantus, frezja, róża i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, drewno kaszmirowe i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz Magnolia

Osmantus Frezja Róża Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Drewno kaszmirowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intelligence & Fantasy by The Beautiful Mind Series.

Blanche
Omnia Coral
Today
Mexx Woman

Intelligence & Fantasy Recenzje Perfum

Anaita
Anaita

Pierwsza faza mogłaby dla mnie nie istnieć - po prostu czuję kwiatki, nieco cierpkie (pewnie za sprawą bergamotki), banalne. Co więcej na mojej skórze szybko przybierają po prostu kwaśny wymiar (mi kojarzący się z najgorszego sortu tanimi perfumami). Dopiero po chwili kwiaty się ocieplają, łagodnieją i stają się piżmowe. Zaczyna być nawet ciekawie ale niestety nawet tu - jak dla mnie oczywiście - szału nie ma. Najdziwniejsze jest to, że chociaż mnie nie porwały to zebrałam za nie tyle komplementów w kilka dni, co za moje "ambitne":-) ambry i kadzidłowce w dekadę. Czyli muszą coś w sobie mieć - ja niestety tego nie potrafię odkryć... Trwałość: bardzo dobra (wyczuwalne po dobrych kilku godzinach), projekcja: średnia. Zapach przyjemny ale za taką cenę chyba oczekiwałam nieco więcej...

Piodr
Piodr

Po interesującej opinii jednego z forumowych kolegów miałem duże oczekiwania wobec tego zapachu. Niestety na mnie nie wywarł takie wrażenia jak na Nim. Świeży, rześki, z cechami kobiecych perfum, choć młodzi mężczyźni w casual'owym stroju mogą swobodnie go nosić.

Dla mnie jest to zapach owocowej, granulowanej herbaty, podsycony ISO E SUPER, które wyraźnie tu wyczuwam i to akurat mi się podoba. Poza tym The Beautiful Mind bardzo przypomina mi damskiego Mexx'a Woman.

Podsumowując, kompozycyjnie pasuje na letnie dni. Ma przyzwoite parametry i podoba się otoczeniu. Mimo wszystko jak dla mnie nic odkrywczego, a cena za te perfumy jest mocno wygórowana.

amanda
amanda

Sporo kwiatów i ich słodyczy przełamanych cytrusami i delikatnie różowym pieprzem.
Jednak cały czas najbardziej wybija się słodki,nektarowy osmantus.
Owszem ładny zapach,ale gdyby byłby tu dodatek drewna sandałowego,kaszmirowego byłoby moim zdaniem ciekawiej.
Tak zostaje wszystko na kwiatowej linii.
Ładny,poprawny zapach,jednakże trochę żal,że nie ma tej kropki nad i.

adaszek
adaszek

Świeżo-słodka dyfuzja owoców z kwiatami wita nas dzisiejszego dnia. Magnolia nadal leży sobie w łóżku, pod kołderką z cytrusów. Mówi sama do siebie ‘jeszcze chwila’, ‘jeszcze pięć minut’ i tak przedłuża sobie frywolnie ten czas, zachowując się asertywnie. Jest sobota, na dworze ciemno i deszczowo. W pokoju za to ciepło i przyjaźnie. Dzisiaj jest umówiona na spotkanie w swoich domowych pieleszach. Przyjść mają tylko koleżanki, ponieważ Pan Kaszmir odmówił wizyty, coś mu wypadło na boku, nie wiem z drzewem sandałowym? :) Ogólnie skandal i wielkie niedopatrzenie! Ale OK, magnolia nie jest zła, odbiją to sobie na następnym meetingu, a raczej przepiją ;) Panie natomiast to Frezja, Róża i Gardenia. Co tam teraz u Magnolii? Udało jej się wstać, łóżko ma po prawej stronie przy ścianie więc podniosła się lewą nogą. Humoru nie miała złego, z tą lewą nogą to jakieś przesądy. Spojrzała przez okno, ale go nie otworzyła. Cieszyła się tym domowym ciepłem, chciała go zachować jak najdłużej. W kuchni stał się wypadek, niechcący wyślizgnął się Magnolii z dłoni pełny po brzegi słoik z pieprzem rozbijając się o płytki. Zrobiło się chwilowo ostro, na szczęście nie gwałtownie, bo to nie był stłuczony flakon z perfumami. No ale trzeba było odświeżyć mieszkanie, otworzyła więc okno. Po godzinie było już dobrze, ale wciąż utrzymywał się słony posmak tego pieprzu. Dzisiaj zdecydowała, że ze względu na pogodę, przywita swoich gości zupą. Po staropolsku :) Zaczęła więc ją robić, dodała do niej sporą ilość przyprawy do zup, aby była wyrazista. Nadszedł czas spotkania, po otwarciu drzwi zobaczyła Frezję i Gardenię oraz trzecią nieznaną osobę. To był mężczyzna, ale cosik niepodobny do Pana Kaszmira. Róży nie było, nie przyszła. Wpuściła wszystkich, ponieważ okazało się, że ta tajemnicza osoba przybyła z Frezją. Był to Osmantus. Wyczuła od niego ładny zapach, ale nie czuła się na siłach, by się go o niego spytać. Było wesoło i przyjaźnie, królowały lekkie tematy, z przymrużeniem oka. W końcu po lepszym poznaniu pozwoliła sobie na pytanie czym tak ładnie pachnie. Osmanthus podziękował jej i powiedział, że Calvinem Klein’em One Shock. Uśmiechnęła się. I siedzieli tak wszyscy razem rozmawiając do późnej nocy, aż się nie porozjeżdżali do swoich domów. Została sama i mogła iść spać, ale czy uda się zasnąć po tylu wrażeniach i opowieściach? Chyba nie, najwyżej jutro będzie znowu wylegiwać się w łóżku nadczas :) Intelligence & Fantasy The Beautiful Mind Series jest kwiatowym zapachem dla kobiet i jednym z tych, które może nosić mężczyzna. Pójdę dalej i wydaje mi się nawet, że na nim będzie pachniał ciekawiej, niż na kobiecie. Jest w swojej tej delikatnej formie taki zwracający uwagę.

garygarfild
garygarfild

pierwszy psik uderza mieszanka magnolii i bergamotki.Przyjemne. Po kilkunastu minutach mieszanka zaczyna się układać w jednolitą kompozycje- jak dla mnie-kwiatową. Pierwsze pół godziny jeszcze nęcą obietnica- przeplatającym się piżmem- czegoś zaskakującego..co jednak nie zachodzi.

zapach trzyma się blisko skóry, jest poprawny, uprzejmy i...tyle. Po kilku godzinach, w nadal utzymujacej się monochromatycznej nucie, wyczułam coś chemicznego przypominającego zapach swieżo otwartego proszku do prania,który nieprzyjemnie drazni moje zmysły.

ani piekny- jak dla mnie- ani umysłowy li tylko poprawny. chemia po 6 godzinach wywołała u mnie lekki ból głowy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intelligence & Fantasy marki The Beautiful Mind Series. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intelligence & Fantasy marki The Beautiful Mind Series reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Nina Ricci Premier jour Lucky Day Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Agatha Ruiz de la Prada El Beso Mauboussin M Moi Jil Sander Pure Intense Bvlgari BLV Eau d`Ete Fiorucci Amore 14 White Sarantis B.U. Blossom Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Laura Ashley Exotic Amber Nobile 1942 Casta Diva