Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Zenzero Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Zenzero Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Zenzero marki Tesori d`Oriente to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir.

Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zenzero by Tesori d`Oriente.

Zenzero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Zenzero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Zenzero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zenzero marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zenzero marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Aramis Havana Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Krizia Time Woman Lalique Lalique Pour Homme Equus Egofacto Piege a Filles Tesori d`Oriente Aegyptus Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat DSH Perfumes Nourouz Neil Morris October Sinfonia di Note Jardin d’Orient