Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Zenzero Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Zenzero Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

Zenzero marki Tesori d`Oriente to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir.

Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zenzero by Tesori d`Oriente.

Zenzero Recenzje Perfum

Zenzero by Tesori d`Oriente 4.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Zenzero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Zenzero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zenzero marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zenzero marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Alexander McQueen Kingdom Ayala Moriel Black Licorice Azzaro Oh La La Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl L`Erbolario Spezie Giorgio Armani Onde Mystere Myrurgia Maja Perry Ellis 360° Black for Men Ayala Moriel Bois d'Hiver Demeter Fragrance Cinnamon Toast Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Vicky Tiel Venus De L'Amour