Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Te Verde Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 1

aldehydowy
ozonowy

Te Verde marki Tesori d`Oriente to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są aldehydy, jaśmin i białe kwiaty; nutami serca są róża i zielona herbata; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Aldehydy Jaśmin Białe kwiaty

Róża Zielona herbata

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Te Verde by Tesori d`Oriente.

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme

Te Verde Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Te Verde, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Te Verde, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Te Verde marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Te Verde marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Chanel Pour Monsieur Concentree Ayala Moriel Incarnation The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Hugh Parsons Old England Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Culti Terraforte Perry Ellis 360° Black for Men Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Ayala Moriel Bois d'Hiver Giorgio Valenti P.U.R.E. Memo Manoa Swiss Arabian Khateer