Marki » T-Z » orientalno - przyprawowe « Grupy

Te Verde Tesori d`Oriente dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 1

ozonowy
aldehydowy

Te Verde marki Tesori d`Oriente to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są aldehydy, jaśmin i białe kwiaty; nutami serca są róża i zielona herbata; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Aldehydy Jaśmin Białe kwiaty

Róża Zielona herbata

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Te Verde by Tesori d`Oriente.

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme

Te Verde Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Tesori d`Oriente Te Verde, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Tesori d`Oriente Te Verde, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Te Verde marki Tesori d`Oriente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Te Verde marki Tesori d`Oriente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Karl Lagerfeld KL Lalique Eau de Lalique Miller Harris Fleur Oriental Ramon Molvizar Black Goldskin biehl parfumkunstwerke mb03 Tesori d`Oriente Aegyptus Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Ayala Moriel Finjan Parfumerie Generale Private Collection Querelle Carolina Gynning Passion Il Profvmo Chocolat Amere